AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

W weekend rozgrywane będą mecze ligowe na boiskach okręgu łódzkiego. Rezerwy Widzewa, które są liderem tabeli klasy okręgowej podejmują, prowadzonego przez Artura Dziubę, Włókniarza Pabianice. Łodzianie nie stracili jeszcze w tym sezonie punktu. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, ale kibice powinni pamiętać, że może ona ulec zmianie w każdej chwili.

Klasa okręgowa
(sobota – 12 października)
15:00 – Stal Głowno – GKS Ksawerów – Janasik
15:00 – GLKS Dłutów – UKS SMS Łódź – Sadowski
15:30 – PTC Pabianice – LKS Rosanów – Olejniczak
16:00 – Zawisza Rzgów – LKS Sarnów – Przytuła
16:00 – KKS Koluszki – Termy Uniejów –Lewandowski
16:00 – Start Brzeziny – Orzeł Parzęczew – Wyderkiewicz
(niedziela – 13 października)
11:00 – Widzew II Łódź – Włókniarz Pabianice – Chrustowski
15:00 – Sokół II Aleksandrów – KS II Kutno – Siercha

Klasa A
Grupa I
(sobota – 12 października)
15:00 – AMII Łódź – Victoria Łódź – Biś
15:00 – Start Łódź – Włókniarz II Pabianice – Ciupa
15:00 – Iskra Dobroń – KAS Konstantynów – Pietrzak
16:00 – Włókniarz Konstantynów – Jutrzenka Bychlew – Augustowski
17:00 – AKS SMS Łódź – Orzeł Piątkowisko – Wesołowska
(niedziela – 13 października)
20:00 – Sparta Łódź – Jagiellonia Tuszyn – Gradecki

Grupa II
(niedziela – 13 października)
11:00 – Czarni Smardzew – LKS Gałkówek – Zasadziak
11:00 – Milan Club Polonia Łódź – LZS Justynów – Faliszewski
11:00 – Sport Perfect Łódź – LKS Różyca – Strulak
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Włókniarz Zgierz – Pskit
12:00 – LKS Kalonka – Kolejarz Łódź – Łuczak
12:00 – Struga Dobieszków – Polonia Andrzejów – Jankowski
16:00 – Błękitni Dmosin – Zamek Skotniki – Lota

Grupa III
(sobota – 12 października)
15:00 – KS Żychlin – Bzura Młogoszyn – R. Walczak
15:00 – Sazan Pęczniew – Grom Powodów – Patora
15:00 – Victoria Rąbień – Victoria Grabów – Kluska
15:30 – Bzura Ozorków – Kobra Leźnica Wielka – Mrozek
15:30 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Czerwieniec
16:00 – Magnat Sierpów – Ostrovia Ostrowy – Sabat
(niedziela – 13 października)
11:00 – Kotan Ozorków – Malina Piątek – Szadkowski

Klasa B
Grupa I
(sobota – 12 października)
17:00 – Saints Łódź – Metalowiec Łódź – Rzetecki
(niedziela – 13 października)
11:00 – ŁKS III Łódź – KP Byszewy – Biś
11:00 – AMII II Łódź – Start Szczawin – Kubik
11:00 – Iskra Głowno – Victoria II Łódź – Augustowski
14:00 – Sokół Lutomiersk – Milan Club Polonia II Łódź – Rogala

Grupa II
(niedziela – 13 października)
11:00 – LKS Dabrówka – GKS Byszew – Morawski
11:00 – Zryw Śliwniki – Kanarki Małachowice – Michalski
11:00 – LKS Modlna – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Jankowski
11:00 – Santos Czerchów – Górnik Łęczyca – Arbart
12:00 – Orzeł Wróblew – Sokół Skromnica – Żywica

Grupa III
(sobota – 12 października)
15:00 – Pogoń Rogów – Błękitni Ciosny – Rochalski
15:30 – Expom Krośniewianka – Olimpia Oporów – Rosa
(niedziela – 13 października)
11:00 – Powstaniec Dobra – Sokół Popów – Pietrzak
15:00 – KKS II Koluszki – LKS II Gałkówek – Koper
16:00 – Huragan Swędów – LKS Gieczno – Gajek

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza