AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klas okręgowych

Trwa zacięta rywalizacja o tytuł króla strzelców rundy jesiennej klas okręgowych województwa łódzkiego. Na razie prowadzi Michał Fabijański ze Zrywu Wygoda, który strzelił 14 goli. Na miejscu drugim w skierniewickiej klasie okręgowej Cezary Dominiak z Jutrzenki Drzewce – 10 bramek. Po dziewięć goli strzelili Krystian Siatkowski z Jutrzenki Drzewce oraz Rafał Głębocki z Orląt Cielądz. 

W okręgu łódzkim na czele dwóch piłkarzy mających na koncie po 13 bramek. To Radosław Kuciński ze Stali Głowno oraz Filip Mihaljević z Widzewa II Łódź. 12 goli strzelił Jakub Perek z KKS Koluszki, a po 9 Paweł Jach z GLKS Dłutów, Sebastian Ceglarz z LKS Rosanów oraz Marcel Sieroń z Widzew II Łódź.

W sieradzkiej klasie okręgowej na czele Kamil Krawczyk z TS Janiszewice – 13 bramek. Błażej Gajęcki z LKS Masłowice strzelił 12 goli, a Adrian Sroczyński z Piasta Błaszki 9. Po 8: Łukasz Kołodziej (Hetman Rusiec), Mateusz Głowinkowski (TS Janiszewice), Tomasz Marecki (TS Janiszewice), Adrian Urbaniak (GKS Sędziejowice) oraz Wojciech Owczarek (Tęcza Brodnia).

W okręgu piotrkowskim na czele Sebastian Natkański ze Skalnika Sulejów – 9 bramek. Po 8 trafień mają na koncie: Damian Bisaga (Omega II Kleszczów), Adrian Malicki (KS Niedośpielin) oraz Jarosław Bąkowicz (Świt Kamieńsk).

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
PilicaP

Nie ma lepszego od Sebka Natkanskiego!

Marco

Lata mijają świt coraz słabszy a Jarek B ciągle strzela chodź wydawać by się mogło że są inni lepsi a jednak..