AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Finiszuje runda jesienna w okręgu sieradzkim. Mecze ostatniej kolejki pierwszej części sezonu rozegrają drużyny dwóch grup klasy B. Za to w klasie okręgowej na najciekawsze spotkanie zanosi się w Brąszewicach, gdzie miejscowy LZS spotka się z Czarnymi Rząśnia. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów ligowych, choć trzeba pamiętać, że może się ona zmienić.

Klasa okręgowa
(sobota – 19 października)
14:00 – GKS Sędziejowice – Piast Błaszki – Badziak
15:00 – GKS Chojne – Hetman Rusiec – Holewski
15:00 – KS Karsznice – Prosna Wieruszów – Tądel
15:00 – LZS Brąszewice – Czarni Rząśnia – Dróżdż
(niedziela – 20 października)
15:00 – Słowian Dworszowice – GLKS Strzelce Wielkie – Kamyk
15:00 – LKS Zapole – MLKS Konopnica – Wawrzyniak
15:00 – LZS Brąszewice – Czarni Rząśnia – Dróżdż
15:00 – TS Janiszewice – LKS Masłowice – Dawid Grzelak

Klasa A
Grupa I
(niedziela – 20 października)
11:00 – Warta Osjaków – LKS Wierzchlas – Janiszewski
11:00 – LKS Kiełczygłów – Płomień Makowiska – Bieniek
15:00 – Skrzynex Łaszew – LZS Krzyworzeka – Goclik
15:00 – Orzeł Galewice – WKS 1957 Wieluń – P. Szandała
15:00 – Jaga Lututów – KS Osiek – Ubycha
15:00 – GLKS Biała – GKS Czastary – Bieniek
15:00 – Prosna Wyszanów – KKS Kurów – M. Szandała
16:00 – Sparta Mokrsko – Zawisza Pajęczno – Bialik

Grupa II
(sobota – 19 października)
15:00 – Victoria Szadek – Warta II Sieradz – Janecka
(niedziela – 20 października)
11:00 – LKS Kobierzycko – Olimpia Karsznice – Buś
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – MULKS Łask – Sztraube
14:00 – RKS Rychłocice – Rokita Rokitnica – Kucharski
14:30 – Sokół Goszczanów – Pogoń II Zduńska Wola – Woźniak
15:00 – UKS Ustków – LGKS Charłupia Mała – Aleksandrowicz
15:00 – LZS Rębieskie – Pisia Zygry – Rutecki
15:00 – LKS Pyszków – Złoczewia Złoczew – Płuciennik

Klasa B
Grupa I
(sobota – 19 października)
15:30 – Piast Ruda – Park Starzenice – Nowak
(niedziela – 20 października)
14:00 – GKS Siemkowice – KS Kraszkowice – Bartczak
14:00 – Czarni II Rząśnia – KS Radoszewice – Brzostowski
14:00 – LZS Pątnów – LZS Trębaczew – Golański
15:00 – Zryw Ożegów – Orion Olewin – Witaszek

Grupa II
(niedziela – 20 października)
11:00 – KS Ożarów – Victoria Skomlin – Buda
13:30 – Start Łubnice – Start Świątkowice – Lewandowski
14:00 – Zryw Wójcin – LZS Młynisko – Buda
15:00 – Centra Walichnowy – LZS Wydrzyn – Jasiński
15:00 – Feniks Komorniki – KS Czarnożyły – Antończyk

Grupa III
(sobota – 19 października)
14:00 – Amatorzy Zapolice – LZS Chrząstawa – Owczarek
(niedziela – 20 października)
11:00 – LKS Wola Będkowska – Orzeł Wola Wiązowa – J.Rutecki
13:00 – LUKS Bałucz – Korab Łask – Holewski
14:00 – Widawia Widawa – LZS Wrońsko – J.Rutecki

Grupa IV
(sobota – 19 października)
15:00 – LKS Kalinowa – Unia Sieradz-Męka – Dankowski
(niedziela – 20 października)
11:00 – LKS Socha – Iskra Stolec – Berliński
12:30 – LKS Kamienna – MUKS Wróblew – Dąbrowski
15:00 – LKS Tubądzin – TS Gruszczyce – Berliński

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Walkower Brodnia nie przyjedzie nie ma ludzi do grania

kibic

a MKS z Tęczą ?

rks-radomsko-keeza