AKTUALNOŚCI
Dariusz Bratkowski zwolniony z Omegi

Na cztery kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej z Omegą Kleszczów pożegnał się Dariusz Bratkowski. Taką decyzję podjął zarząd klubu mając na uwadze niezadowalające wyniki (14 punktów w 13 meczach). W ostatnich spotkaniach zespół poprowadzi tymczasowo Robert Tomesz, a działacze chcą aby w rundzie wiosennej drużynę poprowadził już nowy szkoleniowiec.

Za naszym pośrednictwem zarząd Omegi na czele z prezesem Janem Gurazdą serdecznie dziękuje trenerowi Bratkowskiemu za pracę i za wspaniałą rundę rewanżową sezonu 2018/2019, w której kleszczowski zespół zanotował serię 15 meczów z rzędu bez porażki (10 wygranych, 5 remisów).

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
irek
8 miesięcy temu

WITOLD SOWAŁA POWINIEN ZOSTAĆ TRENEREM

Tomek
8 miesięcy temu

Zgadzam się ! Przychodząc na mecze z dziećmi A nawet ze znajomymi patrząc na zachowanie trenera chciało się po prostu iść do domu. Znam klub od wielu lat i prezes oraz zawodnicy zawsze robią wszystko co w ich mocy aby Omeżka była jak najwyżej w tabeli

Gość
8 miesięcy temu

Klub jest bardzo zarządzany od wielu lat. Panuje tam rodzinna atmosfera, Przepraszam panowała dopóki trenerem nie został Dariusz Bratkowski. Jeśli ktoś z ludzi narzekajacych tutaj na klub nigdy nie był na treningu prowadzonego przez Bratkowskiego nie powienien się wypowiadać, ponieważ jego sposób zachowania „krzyki, nerwowość na każdym kroku ” dały się poznać już w całym województwie. Prezes i tak okazał się bardzo duża cierpliwością bo widział od wielu spotkań że szkoleniowiec nie potrafił zachowywać nawet podczas mistrzowskiego A mimo to dalej dawał mu szansę…

kibic
8 miesięcy temu

panowie dzialacze!!przyszly trener ma stawiac na Swoich zawodnikow a nie armie Zaciezna!!!!Wietek Sowala brac i nie pytac!!!

Marcin 124
8 miesięcy temu

1245