Czarni Rząśnia triumfowali w hicie kolejki

Czarni Rząśnia triumfowali w hitowym meczu 12. kolejki sieradzkiej klasy okręgowej. Podopieczni trenera Tomasza Filipiaka pokonali na swoim boisku niedawnego lidera tabeli TS Janiszewice 4:2, choć do przerwy był bezbramkowy remis. Dzięki wygranej drużyna z Rząśni została nowym liderem tabeli, ale jeśli w niedzielę MLKS Konopnica pokona u siebie MKS Zduńska Wola to wróci na pierwsze miejsce rankingu.

Spotkanie rozstrzygnęło się po przerwie. W drugich 45 minutach miejscowi strzelili cztery gole, na co goście odpowiedzieli dwoma trafieniami. Czarni wygrali mecz zasłużenie, byli bowiem bardziej dojrzałym zespołem.

Czarni Rząśnia – TS Janiszewice 4:2 (0:0)
Bramki: Dariusz Krężel 2, Tomasz Siewiera, Kamil Dąbek – Tomasz Marecki, Kamil Krawczyk