Widzew przegrywa w Kleszczowie

Drużyna Widzewa Łódź (MESA) przegrała 26 lutego w meczu kontrolnym z pierwszoligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:1. Jedyny gol spotkania padł w ostatniej minucie pierwszej połowy. Michała Pytkowskiego pokonał wówczas Tomasz Bzdęga.

„Młody” Widzew wzmocniony został kilkoma graczami z pierwszej drużyny. Do dyspozycji trenerów Radosława Mroczkowskiego, Tomasza Kmiecika i Rafała Pawlaka byli m.in. Bogdan Straton oraz Jurijs Zigajevs.

Spotkanie zostało rozegrane w Kleszczowie.

Widzew Łódź (MESA) – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 (0:1)

0:1 Bzdęga (45.)

Widzew (MESA): Pytkowski – Duda (46. Ceglarz D.), Straton, Zalepa, Zawadzki, Zigajevs (63. Knera), Dybiec, Zwoliński, Serwaciński (46. Wrażeń), Bartkowski, Ceglarz S. (75. Bergiel)

Swój mecz sparingowy rozegrała również druga drużyna Widzewa. Łodzianie przegrali z Włókniarzem Zgierz 0:5 (0:4)

Widzew II Łódź: Kowiński – Fogler, Frankowski, Opaliński, Stefaniak, Pawlak, Polaszczyk, Niżnikowski, Zając, Nowak, Armacki (46. Kuśmider)

Źródło: Widzew Łódź