Spóźniona pogoń Mechanika

Kilkanaście minut dobrej gry to za mało, aby wygrać z liderem częstochowskiej okręgówki. W kolejnym spotkaniu kontrolnym przed rozpoczęciem rundy wiosennej UKS Mechanik Radomsko przegrał z Pilicą Koniecpol 2:3.

W pierwszej części meczu padła tylko jedna bramka. W 17. minucie Pilica wyszła na prowadzenie po uderzeniu z rzutu wolnego.
Druga część meczu była o wiele ciekawsza i co najważniejsze obfitowała w gole. Początek drugiej odsłony należał zdecydowanie do Pilicy. Radomszczanie jedynie dobrej postawie w bramce Rafała Dawida zawdzięczali, że nie stracili kolejnej bramki. Bramkarz Mechanika nie miał jednak nic do powiedzenia w 63. minucie kiedy to zaskoczył go jeden z własnych obrońców. Siedem minut później było już 0:3. Goście po przechwycie w środku pola przeprowadzili szybka akcję, po której zdobyli kolejną bramkę.
Podopieczni trenera Rafała Ozgi obudzili się dopiero w końcowych fragmentach gry. W 78. minucie po ładnej akcji gola strzelił Marek Woźniak, a pięć minut później kontaktowego gola zdobył Przemysław Szewczyk.

UKS Mechanik Radomsko – Pilica Koniecpol 2:3 (0:1)