Dwucyfrówka na zakończenie jesieni

Rezerwy ŁKS Łódź rozbiły na swoim boisku, w meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej IV ligi, rezerwy Pelikana Łowicz aż 10:0 (4:0). To najwyższa w tym sezonie wygrana beniaminka tej klasy rozgrywkowej. Dwa gole w tym meczu strzelił Ukrainiec Jewhen Radionow. Najskuteczniejszy zawodnik ŁKS II ma już na koncie dziewięć goli.

Przewaga łodzian w tym meczu nie podlegała dyskusji. Najładniejszego gola strzelił w pierwszej połowie Maksymilian Rozwandowicz, który zaskoczył bramkarza łowiczan strzałem prawie z połowy boiska.

ŁKS II Łódź – Pelikan II Łowicz 10:0 (4:0)
Bramki: Jewhen Radionow 4, 50, Adam Ratajczyk 10, Maksymilian Rozwandowicz 25, Pirulo 40, Guima 52, 57, Patryk Bryła 62, Kamil Rozmus 78, Jakub Piela 87

ŁKS II: Budzyński – Tazbir, Rozwandowicz (46′ Juraszek), Dampc, Rozmus – Sajdak, Sójka (83′ Piela), Guima, Ratajczyk – Pirulo (46′ Bryła), Radionow.

Pelikan II: Rutkowski (85′ Gładki) – Łukasz Sejdak (70′ Traut), Wudkiewicz, Mazurowski, Górowski – Papuga, Jan Sejdak, Kardas, Jóźwiak (46′ Wnuk) – Bućko (46′ Graczyk), Szczepański (75′ Zimny)