AKTUALNOŚCI
Czarni Rząśnia mistrzem rundy jesiennej

Mistrzem rundy jesiennej sieradzkiej klasy okręgowej zostali Czarni Rząśnia. Triumf na półmetku rozgrywek podopieczni trenera Tomasza Filipiaka zapewnili sobie w dramatycznych okolicznościach, bo gola na wagę trzech punktów w meczu z Tęczą Brodnia strzelili w doliczonym czasie gry i na dodatek z rzutu karnego. Wygrali 1:0 (0:0).

Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Kamil Dąbek. Goście ostatnie 10 minut grali w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Konrada Piekarskiego.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kin
8 miesięcy temu

Tęcza to słaba drużyna ,przegrywa mecze z drużynami które zdobywają mało punktów a ten mecz był dla czarnych ,szkoda ze tylko tyle wygrali

Kibic
8 miesięcy temu

Już w meczach z Jankami, a w szczególności z Masłowicami pokazali charakter. Mieli w tych meczach dużo pecha i mnóstwo dogodnych sytuacji.

Andrzej
8 miesięcy temu

Grali tą rundę najrówniej ale drużyna raczej nie na awans do 4ligi choć gratulację za mistza jesieni się należą powodzenia.

Kibicopodobny
8 miesięcy temu

Obojętne kto awansuje pierwszy do spadku

Gość
8 miesięcy temu

Dobry mecz Tęczy. Nie zasłużyli na porażkę. Mieli 4 setki przy dwóch Rzasni. Ale piłka jest czasem niesprawiedliwa. Gratulacje dla Czarnych za mistrza jesieni.