AKTUALNOŚCI
Trybuna na stadionie Polonii już zadaszona

Zupełnie nowe oblicze Stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie, gdzie swoje spotkania rozgrywa czwartoligowa Polonia Piotrków. Jak informuje strona piotrkow.pl – na obiekcie przy ulicy Reagana zakończyły się prace modernizacyjne. Po rozbudowie budynku z szatniami, renowacji murawy, zamontowaniu zegara przyszedł czas na nową trybunę.

Tegoroczna inwestycja polegała na zadaszeniu trybun – wyjaśnia Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji zaznaczając, że to nie koniec zmian, jakie zaszły na Polonii.

Od kolejnej rundy kibice będą wchodzić na obiekt wyłącznie od strony ul. Reagana i z tej perspektywy oglądać boiskowe wydarzenia. – Zadaszenie nad trybunami to przede wszystkim lepszy komfort oglądania meczów. Inwestycja jest także unowocześnieniem obiektu, który z roku na rok staje się bardziej profesjonalny – dodaje Heinzel.

Koszt przeniesienia trybun oraz instalacji zadaszenia to blisko 920 tysięcy złotych.

Źródło i zdjęcie: piotrkow.pl

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polak mały
4 lat temu

Ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na to badziewie PiS

Sarkazm
4 lat temu

Piękne inwestycje….korzystanie z basenu podrożało 30…40 procent..bilety z 9do 12zl….karnety jeszcze drozej…z60na 100 brawo miasto….więc sobie odrobią…

Ryszard
4 lat temu

kto jest właścicielem obiektu