Pewne zwycięstwo ŁKS nad Napredakiem

Przebywający na obozie w Turcji beniaminek PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź wygrał mecz sparingowy z serbskim zespołem FK Napredak Kruśevac 3:0 (0:0). Gole dla zespołu trenera Kazimierza Moskala strzelili: Samu Corral, Maciej Wolski oraz Pirulo. To był przedostatni mecz Rycerzy Wiosny podczas tureckiego obozu. 31 stycznia czeka ich jeszcze spotkanie z Proleterem Nowy Sad z serbskiej ekstraklasy.

Po słabszej pierwszej połowie łodzianie rozwiązali worek z bramkami i już pięć minut po przerwie Samu Corral otworzył wynik. ŁKS grał dobrze, a co najważniejsze skutecznie i zanotował pewne zwycięstwo.

ŁKS Łódź – FK Napredak Kruśevac 3:0 (0:0)
Bramki: Samu Corral 50, Maciej Wolski 73, Pirulo 89

ŁKS: Malarz (61′ Budzyński) – Bogusz (61′ Grzesik), Gracia (61′ Sobociński), Dąbrowski, Vidmajer – Wolski (74′ Pirulo), Srnić (61′ Trąbka), Piątek, Guima (74′ Ramirez), Ratajczyk (61′ Sajdak) – Corral (74′ Wróbel)