AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

To już połowa lutego i wielkimi krokami zbliża się inauguracja rundy wiosennej w III i IV lidze. Swoje spotkania sparingowe zaplanowały na ten weekend również drużyny z niższych klas rozgrywkowych. Łódzki Futbol tradycyjnie, najszybciej jak to możliwe, podaje wyniki meczów wraz ze strzelcami bramek.

I liga
GKS Bełchatów – Skra Częstochowa 0:0
GKS Bełchatów – Sokół Aleksandrów 0:2 (0:1)
(Dominik Pecyna, Konrad Matuszewski)

III liga
Unia Skierniewice – Górnik Konin 1:1 (0:0)
(dla Unii: Mateusz Stępień 90)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Oskar Przysucha 10:1 (5:1)
(dla Lechii: Igor Kania 3, Kamil Szymczak 2, Kamil Kubiak 2, Mateusz Bąkowicz, Bartosz Snopczyński, Łukasz Buczkowski)
Omega Kleszczów – RKS Radomsko 0:2 (0:0)
(Daniel Kraska 2)
Lider Włocławek – Pelikan Łowicz 2:4 (0:2)
(dla Pelikana: Damian Warchoł 2, Krystian Kruk, testowany)

IV liga (grupa łódzka)
Astoria Szczerców – Warta Działoszyn 2:7 (0:2)
(dla Warty: Paweł Juchnik 2, Damian Zawieja 2, Oskar Korbela 2, Mikołaj Cyrus)
Warta Sieradz – Śląsk II Wrocław 2:2 (0:0)
(dla Warty: Grzegorz Brochocki, Przemysław Nawrocki)
ŁKS II Łódź – LKS Kwiatkowice 6:0 (5:0)
KEEZA Termy Ner Poddębice – Zryw Dąbie 12:0 (1:0)
(Bartosz Narożnik 5, Daniel Waszczyk 3, Jakub Kasprowski 2, Kamil Stegliński, Krzysztof Woźniak)
Milan Milanówek – Orzeł Nieborów 1:0 (1:0)
Pogoń Zduńska Wola – Włókniarz Zelów 4:1 (2:1)
(Mateusz Broź 2, Rafał Porada, Mikael Idzikowski – Albin Maciejewski)
Partyzant Radoszyce – Ceramika Opoczno 1:0 (0:0)
MKP-Boruta Zgierz – Orkan Buczek 1:1 (1:0)
(Patryk Pietrasiak – Hubert Berłowski)
KAS Konstantynów – Zjednoczeni Stryków 1:4 (0:2)
(dla Strykowa: Kamil Cupriak 3, Joachim Pabjańczyk)
Lider Włocławek – KS SandBus Kutno 1:3 (0:2)
(dla KS: Damian Szczepański, Bartosz Bujalski, Ernest Ławniczak)

Niedziela
Pelikan II Łowicz – KS Teresin 1:2 (1:2)
(dla Pelikana II: Paweł Graczyk)

Wyniki zespołów z niższych klas rozgrywkowych:
Szczerbiec Wolbórz – KS Paradyż 2:7

GKS II Bełchatów – Korab Łask 4:3
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Piast Błaszki 11:2
Czarni Rząśnia – KS Niedośpielin 1:0
(Michał Opyd)
KS II Sand Bus Kutno – Orzeł Parzęczew 3:1
Hetman Włoszczowa – Pilica Przedbórz 0:1 (0:0)
(Wiktor Majewski)
Prosna Wieruszów – Zefka Kobyla Góra 3:3 (1:0)
Omega II Kleszczów – LUKS Gomunice 5:2 (4:0)
Start Lgota Wielka – Polonia Gorzędów 8:2
GKS Ksawerów – Stal Głowno 2:1
UKS SMS Łódź – PTC Pabianice 5:2
Włókniarz Pabianice – Jagiellonia Tuszyn 5:1
Start Niechcice – Luciąża Przygłów 8:2
Zawisza Rzgów – Tęcza Brodnia 3:4 (1:2)
LKS Pyszków – Jaga Lututów 4:3
LKS Lubochnia – Olimpia Wola Załężna 4:1
Hetman Rusiec – Zawisza Pajęczno 4:1 (3:1)
AKS SMS Łódź – Boruta II Zgierz 0:0
Unia Sieradz-Męka – TS Gruszczyce 3:5
WKS Wieluń – Polonia Kępno 1:5
Złoczevia Złoczew – Pogoń II Zduńska Wola 4:3
Zapał Krzętów – Nida Oksa 3:1 (1:0)
LKS Masłowice – LZS Brąszewice 2:2
GKS Chojne – TS Janiszewice 2:3
Pilica Tomaszów – Orlęta Cielądz 3:9
MULKS Łask – Rokita Rokitnica 3:2
Alfa Kleszczów – LKS Dobryszyce 0:2 (0:2)
KS Poświętne – Błysk Aleksandrów 5:4
GLKS Dłutów – Iskra Dobroń 4:2
ESPN Bełchatów – KS Grocholice 4:3 (1:2)

 

37
Dodaj komentarz

37 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
36 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Ryszard

Prosna Wieruszow – Zefka Kobyla Gora 3:3 (1:0)

Sparing

Hetman Włoszczowa- Pilica Przedbórz 0-1(0-0) Wiktor Majewski

Ryszard

Prosna Wieruszow – Zefka Kobyla Gora 3:3 (1:0)

Obiektywny

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Piast Błaszki 11-2

KIBIC

Szczerbiec Wolborz-KS Paradyż 2:7

1 2 3 8