Dziesięć bramek Lechii Tomaszów

To był prawdziwy festiwal strzelecki w wykonaniu Lechii Tomaszów. Zespół trenera Daniela Myśliwca rozbił czwartoligowego Oskara Przysucha 10:1 (5:1) w sparingu, który rozegrany został na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tomaszowie Mazowieckim. Już do przerwy lechiści strzelili rywalowi pięć bramek. Kolejnych pięć dołożyli w drugiej połowie.

Oskar chce wiosną włączyć się do walki o III ligę, ale w Tomaszowie absolutnie tego nie pokazał. Worek z bramki rozwiązał Mateusz Bąkowicz już w 5. minucie, a później futbolówka regularnie wpadała do bramki drużyny z Przysuchy. Dwucyfrowy wynik dało trafienie Igora Kani, a co ciekawe honorową bramkę dla Oskara strzelił były gracz Lechii Patryk Walasek.

Lechia Tomaszów – Oskar Przysucha 10:1 (5:1)
Bramki: Mateusz Bąkowicz 5, Kamil Szymczak 19, 21, Bartosz Snopczyński 24, Łukasz Buczkowski 30, Kamil Kubiak 48, 76, Igor Kania 60, 71, 87 – Patryk Walasek 44

Lechia: I połowa: Wiktor Bieniek – Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Kacper Świątczak, Jakub Pawlik – Mateusz Bąkowicz, Bartłomiej Cieślik, Kamil Szynczak, Łukasz Buczkowski – Bartłomiej Snopczyński, Adrian Marcioch. II połowa: Wiktor Bieniek – Patryk Jakubczyk, Bartłomiej Cieślik, Jakub Bartosiński, Kacper Giełzak – Dawid Świątek, Eryk Kaproń, Jacek Wuwer, Kacper Przedbora, Igor Kania – Kamil Kubiak.

Źródło: lechiatm.pl