AKTUALNOŚCI
OZPN Sieradz też przestanie istnieć

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu 19 marca planuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów podczas którego podjęta zostanie uchwała o likwidacji okręgu. Nastąpi to kilka dni po zjeździe w okręgu piotrkowskim, który planowany jest 16 marca. Nadal funkcjonować zamierza natomiast OZPN w Skierniewicach. Działacze nie chcą słyszeć o jego likwidacji. 

gadzety kibica keeza

 

Przypomnijmy, że uchwałą PZPN rozgrywki piłkarskie przekazane zostały wojewódzkim związkom piłki nożnej, a na terenach okręgów stworzone zostały delegatury.

Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
9XL
4 lat temu

Jeżeli pracownicy sieradzkiego OZPN nawet znają się na przepisach to stosują je bardzo wybiórczo. A na przedstawione zapisy regulaminu nie reagują. Na pytanie dla czego odpowiedź jest bo tak i już. I co mi zrobisz? Państwo w państwie. Dopiero interwencje w Łodzi skłoniły ich do przestrzegania zapisów regulaminu. Więc nawet jak znają przepisy to i tak robią co chcą. Mam nadzieję że łódzki oddech na plecach sprawi że odnajdą miejsce w szeregu. A to że związek zabiera się za infrastrukturę to tylko z korzyścią dla wszystkich, bo skandalem jest że odbywają się mecze w Chrząstawie, Zygrach, czy Pyszkowie.

Yhym
4 lat temu

Spokojnie spokojnie nie wyrzucą zespołów bo pracownicy ŁZPN muszą z czegoś żyć. Nie będzie zespołów, nie będzie składek to nie będzie pensji. ŁZPN sobie krzywdy nie zrobi. Nie są tacy głupi.
„Nie ma sianka, nie ma granka” 😀

Szara eminencja
4 lat temu

Bardzo dobrze, teraz tylko likwidacja OZPN w Skierniewicach.
Nie chcę sami się rozwiązać to zabrać im wszystkie uprawnienia jak np: wystawianie licencji klubom na grę i wpływy od klubów z regionu, to od razu zmienią zdanie jak kasa będzie pusta i trzeba będzie pracować społecznie (za darmo).
Likwidacja wszystkich OZPN-ów w województwie to podstawa by powoli wróciła normalność w łódzkiej piłce.
Bo inaczej to taka Jutrzenka Drzewce będzie dalej grała w Lipcach Rejmontowskich po ewentualnym awansie do IV ligi. A nie muszę dodawać ze „stadion” wymaga natychmiastowego remontu i modernizacji.