AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Każdy zimowy weekend przybliża piłkarzy i kibiców do długo oczekiwanej inauguracji rundy rewanżowej w III i IV lidze piłkarskiej. Sobota upłynęła pod znakiem meczów sparingowych. Padło w nich kilka zaskakujących wyników, jak chociażby wygrana Pelikana Łowicz ze Zniczem Pruszków. Łódzki Futbol tradycyjnie, najszybciej jak to możliwe, podaje wyniki pojedynków wraz ze strzelcami bramek.

III liga
(sobota – 22 lutego)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Ceramika Opoczno 2:2 (1:0)
(Jakub Bartosiński, Kacper Przedbora – Mateusz Matysiak, Patryk Wijata)
Unia Skierniewice – KS Sand Bus Kutno 6:2 (3:2)
(Konrad Niedzielski 2, Kamil Łojszczyk, Paweł Czarnecki, Krzysztof Wojciechowski, Rafał Parobczyk – Bartosz Bujalski, testowany)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Aleksandrów 2:1 (2:1)
(dla Sokoła: Bartłomiej Maćczak)
Polonia Bytom – RKS Radomsko 3:0 (1:0)
Pelikan Łowicz – Znicz Pruszków 2:1 (0:1)
(dla Pelikana: Damian Warchoł 2)
ŁKS II Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (0:1)
(Pirulo 2, Łukasz Piątek – Bartosz Snopczyński)

IV liga
Pogoń Zduńska Wola – Śląsk Wrocław (U18) 5:4 (2:1)
(dla Pogoni: Mateusz Broź 5)
KEEZA Termy Ner Poddębice – Włókniarz Pabianice 3:1 (1:0)
(Bartosz Narożnik, Dariusz Jarczewski, Jarosław Szymczak – Sebastian Mucha)
(piątek – 21 lutego)
Zjednoczeni Stryków – LKS Kwiatkowice 3:3 (1:2)
(Kamil Cupriak 2, Stefan Potocki – Jardel Cruz, Dawid Kępniak, Witold Kubiak)
(sobota – 22 lutego)
Orzeł Nieborów – Stal Głowno 2:5 (0:3)
(Paweł Kutkowski 2 – Eryk Lebioda 3, Radosław Kuciński 2)
MKP-Boruta Zgierz – Lider Włocławek 2:5 (2:1)
(dla MKP-Boruty: Patryk Pietrasiak, Dawid Berg)
ŁKS II Łódź – Zawisza Rzgów 1:1 (0:1)
(dla ŁKS II: Patryk Podlewski)
Jutrzenka Warta – Włókniarz Zelów 4:0 (4:0)
(Mariusz Woźniak, Safian Skupiński, Piotr Burski, samobójczy)
KEEZA Termy Ner Poddębice – Orzeł Parzęczew 5:1 (2:0)
(dla Neru: Daniel Waszczyk 2, Bartosz Narożnik 2, Jarosław Szymczak)
UKS SMS Łódź (CLJ) – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:1 (0:0)
(dla Andrespolii: Sebastian Radzio)
Pogoń Zduńska Wola – Start Brzeziny 5:2 (3:0)
(dla Pogoni: Mateusz Broź, Adam Konieczny, Adrian Budka, Mikael Idzikowski, Artur Melon)
Omega Kleszczów – Polonia Poraj – mecz odwołany, bo goście nie skompletowali składu
Jarota Jarocin – Warta Sieradz 2:0 (2:0)
Polonia Piotrków – Partyzant Radoszyce 7:0 (2:0)
(Krystian Wojtczak 2, Patryk Olszewski, Michał Karpicki, Piotr Gulej, Arkadiusz Porochnicki, Bogdan Kiriev)
WKS Wieluń – Warta Działoszyn 2:4 (0:2)
(dla Warty: Paweł Juchnik 2, Mateusz Mielczarek, Kacper Nowakowski)
(niedziela – 23 lutego)
Pelikan II Łowicz – Bzura Chodaków 1:3 (1:0)
(dla Pelikana II: Kamil Woźniak)

Wyniki sparingów drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
OKS Olesno – Prosna Wieruszów 3:3 (2:1)
Odra Opole (Under 19) – Prosna Wieruszów 2:1 (0:0)
Czarni Rząśnia – Skalnik Sulejów 3:2 (1:0)
LZS Brąszewice – Olimpia Brzeziny 3:1
Tęcza Janków – Grabka Grabica 2:2
Start Lgota Wielka – GUKS Gorzkowice 0:0
Szczerbiec Wolbórz – LKS Lubochnia 0:0
MKS Zduńska Wola – Astoria Szczerców 0:2
Inter Sieradz-Woźniki – TS Gruszczyce 3:3 (0:2)
Iskra Dobroń – Olimpia Karsznice 4:1
Omega II Kleszczów – Polonia Gorzędów 9:0 (4:0)
Jagiellonia Tuszyn – Czarni Rozprza 5:0
Świt Kamieńsk – Motor Bujniczki 9:0 (0:0)
KAS Konstantynów – Włókniarz II Pabianice 1:3 (0:1)
LKS Zapole – Zawisza Pajęczno 6:3 (6:0)
LKS II Gałkówek – KP Byszewy 0:5
Włókniarz Moszczenica – KS Paradyż 4:3 (1:1)
Czarni Bednary – Astra Zduny 6:3
GLKS Dłutów – Sparta Łódź 5:2
GKS Bełchatów (U17) – MLKS Konopnica 3:2 (1:2)
Włókniarz Konstantynów – Włókniarz Pabianice 0:4
GKS II Bełchatów – Hetman Rusiec 6:0 (2:0)
MULKS Łask – GKS Sędziejowice 7:1
Zapał Krzętów – Victoria Woźniki 2:1 (0:0)
ViS Gidle – LKS Dobryszyce 0:1 (0:0)
Victoria Szadek – Tęcza Brodnia 5:2
Piast Krzywanice – Alfa Kleszczów 2:2
LUKS Gomunice – Pilica Przedbórz 1:5 (0:2)
Błysk Aleksandrów – MGKS Drzewica 0:5 (0:1)
(Wojciech Ruta 2, Łukasz Marecki, Sebastian Miązek, testowany)
KS Karsznice – LGKS Charłupia Mała 2:4
LKS Pyszków – LZS Kamienna 5:0
Victoria Rąbień – PTC Pabianice 5:2
LZS Masłowice – GKS Chojne 1:5
Trójmecz:
ŁKS III Łódź – LKS Różyca 0:3
LKS Różyca – Boruta II Zgierz 1:0
Boruta II Zgierz – ŁKS III Łódź 0:1

40
Dodaj komentarz

40 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
35 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Marek

Zieloni.zarki-kosmos Niedospielin1-1

Kibic

Szadek też nie miał pełnego składu a kartoflisko jest napewno równiejsze niż w sierpniu kiedy graliśmy razem w Pucharze i takie samo dla obydwu drużyn.

Kibic

Brodnia nie miala pelnego skladu, dlatego taki wynik, a po drugie na tym kartoflisku w Szadku nie da sie grać w piłkę…

kibic

Panie Marku dla Pana niestety lub stety ale wynik jest prawidłowy

Marek

Victoria Szadek dostaje baty 6:1 z Korabem a teraz wygrywa 5:2 z Tecza? Czasem nie odwrotny wynik?

1 6 7 8