AKTUALNOŚCI
Zawieszone niskie klasy w Polsce do 29 marca

Do 29 marca włącznie zawieszone zostały rozgrywki niższych klas piłkarskich w Polsce (od 3 ligi w dół) oraz ligi młodzieżowe – taką decyzję podjął na nadzwyczajnym posiedzeniu Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej. Mecze szczebla centralnego (Ekstraklasa, I liga i II liga) mają odbywać się bez udziału publiczności. Rozgrywki w każdej chwili mogą jednak zostać przerwane.

kurtki zimowe sportowe keeza

PKO Ekstraklasa, Fortuna I liga i II liga będą się odbywały zgodnie z normalnym trybem bez udziału widzów. W wypadku, gdyby mecze przez pewien czas nie mogły się odbywać w związku z zarządzeniami organów administracji państwowej, zostanie ustalony nowy terminarz. Dopuszcza się opóźnienie końca rozgrywek o maksymalnie tydzień.

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli.

6
Dodaj komentarz

6 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szary lis

Do szarej eminencji -koron szybko nie znikał a widoczek błyskawicznie ha ha