AKTUALNOŚCI
KEEZA Termy Ner gotowe do wiosny

Czwartoligowcy z KEEZA Term Neru Poddębice, tak jak i pozostałe drużyny tej ligi, nie trenują. Piłkarze mają rozpisane przez Witolda Obarka oraz jego asystenta Krzysztofa Woźniaka zajęcia indywidualne. Obiekt w Byczynie na którym Ner ma zajęcia oraz rozgrywa mecze zamknięty jest do odwołania. Sztab szkoleniowy skompletował skład, który ma skutecznie walczyć o uniknięcie spadku.

Promocja plecaki sportowe keeza

Do drużyny doszedł więc Krzysztof Woźniak, który prowadził GLKS Sarnów/Dalików, a w Nerze został grającym asystentem. Piotr Werner przyszedł z MKP-Boruty Zgierz, Kamil Stegliński i Radosław Jurkowski z LKS Kwiatkowice. Dariusz Jarczewski grał ostatnio w LKS Rosanów. Do drużyny dołączył także Jakub Jesionowski, który wznowił treningi.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
3 miesięcy temu

Po co Wam pisać o tych wzmocnieniach jak i tak już nic nie będzie . Ani ligi ani Neru. Myśle ze w przyszłym sezonie wystartuje z 8 drużyn bo Gminy już nie bedą płacić swoich pieniędzy . Szkoda wszystkiego. Masakra .

3 miesięcy temu

Po co wypisujecie o nowych transferach jak już jest po lidze . I już w tym klubie nie będzie niczego dobrego. Masakra . W nowym sezonie może przystąpi z 6 drużyn . Gminy już nie bedą płacić

3 miesięcy temu

Po co Wy piszecie o transferach jeśli to już nie ma sensu . Liga jak ruszy to może we wrześniu i to może przystąpi do niej 6 drużyn . Gminy nie bedą miały pieniędzy aby utrzymywać zespoły . Niedługo to nawet nie będziemy mogli sobie pobiegać . Masakra