AKTUALNOŚCI
Strajk trenerów w GKS Bełchatów

Grupy młodzieżowe w GKS Bełchatów nie wznowią treningów. Jak nieoficjalnie się dowiedział nasz portal szkoleniowcy nie będą bowiem prowadzić zajęć. Przyczyną są zaległości finansowe. Trenerzy przygotowali oświadczenie dla rodziców i młodych piłkarzy, które dotarło również do naszej redakcji. Poniżej publikujemy jego treść.

Szanowni Rodzice i Zawodnicy!

Z powodu panującej pandemii w naszym kraju byliśmy zmuszeni powstrzymać się od działań treningowych i występów w rozgrywkach od 12 marca 2020 roku. We wtorek (5 maja) na oficjalnej stronie internetowej ukazała się informacja o powrocie do treningów grup młodzieżowych GKS Bełchatów, która z pewnością ucieszyła nas wszystkich. Niestety z przykrością musimy Wam przekazać, że my trenerzy nie będziemy prowadzić zajęć. W związku z zaległościami jakie posiada klub w stosunku do nas, decyzja trenerów grup młodzieżowych, wszelkie działania treningowe z naszej strony zostają wstrzymane do czasu uregulowania wszystkich należności. Liczymy na Wasze zrozumienie i mamy nadzieję, że niedługo wrócimy do zajęć.

Z poważaniem
Trenerzy grup młodzieżowych GKS Bełchatów

11
Dodaj komentarz

11 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
kamil

Dla tych, którzy odwołują się do pasji. Czy wy uważacie, że klub jest im winny za miesiąc czy dwa??? Nie znam sytuacji ale podejrzewam, że jest znacznie gorzej. To nie są drużyny podwórkowe tylko trzeba wykonać ciężką pracę.