AKTUALNOŚCI
Rezygnacja prezesa MLKS Konopnica

Zbigniew Wlaźlak nie będzie dalej prezesem MLKS Konopnica (sieradzka klasa okręgowa). Wieloletni działacz tego klubu rezygnuje, a powodem jest brak gminnej dotacji na działalność klubu. Wlaźlak prezesował drużynie z Konopnicy przez ostatnich czternaście lat. Wcześniej był zawodnikiem MLKS.

Ta decyzja długo we mnie dojrzewała. Mam wrażenie, że nie wszystkim w gminie zależy na jej wizytówce. Nowemu prezesowi życzę wszystkiego najlepszego – może on będzie miał więcej szczęścia i będzie potrafił porozumieć się z włodarzami gminy – powiedział Łódzkiemu Futbolowi ustępujący prezes MLKS Konopnica.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Widzę że kogoś tutaj zazdrość zrzera ze tylko i tylko w Konopnicy są wyniki z gry. Już dawno powinien zostać jeden klub w tej gminie i to właśnie w Konopnicy

Manjek
1 miesiąc temu

Tylko, tylko RKS RYCHŁOCICE ! W Gminie Konopnica tylko RKS!

Marco
1 miesiąc temu

W końcu Panowie Wójtowie pprzyznaja dotacje z budżetu gminy a mieszkańcy danej gminy chca aby kluby sportowe do poziomu orkegówki reprezentowali piłkarze z danej miejscowości lub gminy. Tragedią jest gdy diety lub stypendia za grę do tej ligi wypłaca się zawodnikom z poza powiatu do której terytorialnie należy dana miejscowość. Życzę powodzenia Konopnicy.