AKTUALNOŚCI
Warta Sieradz zaprasza na otwarte treningi

Czwartoligowa Warta Sieradz rozpocznie w przyszłym tygodniu przygotowania do nowego sezonu w IV lidze łódzkiej. Klub z Sieradza, za naszym pośrednictwem, zaprasza też nowych zawodników. Treningi odbywać się będą popołudniami trzy razy w tygodniu, na obiektach sportowych w Sieradzu.

Warta Sieradz zaprasza zainteresowanych zawodników na treningi, które będą otwarte do połowy czerwca. Każdy wyróżniający się zawodnik może zostać zauważony i włączony do kadry IV-ligowca. To przede wszystkim szansa dla utalentowanych piłkarzy z regionu, którzy nie dostali nigdy wcześniej takiej możliwości. Chęć uczestnictwa w otwartych treningach należy przesłać na maila: testy.warta.sieradz@gmail.com wraz krótką informacją o sobie jak wiek, nominalna pozycja, opis dotychczasowych występów i numer kontaktowy – mówi trener I zespołu Piotr Morawski. Klub zastrzega odpowiedź tylko na wybrane zgłoszenia.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kolo
1 miesiąc temu

kolo do Romek. No ja Cie proszę tylko dlatego? Niech Warta zacznie szkolić młodzież i w nią inwestować to się nie trzeba będzie nikogo prosić ani wstydzić ani głupio tłumaczyć. Piszą i tak Ci co nigdy nie grali albo wydawało im się że grali. Kto ma przyjść? Chłopak z okolicznej wioski jak nigdy dobrze nie trenował? Co z tymi co grali przez 7,8,9 lat w juniorach Warty? Przez ostatnich lat Kamil Pluta? Nic nie zrobiono z rocznikiem 98,99! I nadal się nic nie robi z następnymi. Szkoda tylko tych chłopców. Grają średniaki i miernoty a lepsi wybrali jednak szkoły.