AKTUALNOŚCI
ŁKS może stracić głównego sponsora

Spadek ŁKS do pierwszej ligi może wiązać się z utratą głównego sponsora jakim jest firma bukmacherska forBET. Byłby to duży cios dla łódzkiego klubu, który na wsparcie jednej z czołowych firm bukmacherskiej w Polsce mógł liczyć od czterech lat. forBET związał się z ŁKS w III lidze i razem z nim awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Nieoficjalnie jednak wiadomo, że bukmacher ze spadku nie jest zadowolony z powodu tego, że sponsorem tytularnym I ligi jest firma Fortuna. To duży konflikt interesów. Dla Fortuny przeznaczone są bowiem najlepsze reklamy na stadionie oraz miejsce na koszulkach wszystkich drużyn występujących na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej.

forBET – trzecia obecnie, pod względem obrotów, firma bukmacherska, może przenieść swoje pieniądze marketingowe na jeden z klubów PKO Ekstraklasy. Czy tak się stanie? Odpowiedź poznamy niebawem.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian
1 miesiąc temu

Ale bzdury. Wszyscy wiedzą, że masz żal do Salskiego i ale się nie kompromituj.

Piotr
1 miesiąc temu

Bzdura do kwadratu.

Przecież Fortuna była już sponsorem I ligi gdy ŁKS grał tam z ForBET i sponsor klubu nie miał z tym problemu.
Niezależnie od tego kto jest sponsorem ma określone powierzchnie.
Tak samo jak sponsor ligi.

Mario
1 miesiąc temu

Forbet zostaje.

ŁKS FANS
1 miesiąc temu

Sponsorzy juz nawet uciekają .Prezes będzie miał ciężki orzech do zgryzienia. Dobrze ze ma dyrektora Przytule na pewno pomoże …wydać ostatnie pieniądze.