AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na sobotę i niedzielę zaplanowano mecze grupy trzeciej klasy okręgowej, czyli sieradzkiej. Zagrają także drużyny grupy siódmej i ósmej klasy A oraz dwie grupy klasy B – piąta i szósta. Publikujemy obsadę sędziowską spotkań, ale może się ona w każdej chwili zmienić i to bez podania przyczyny, tak jak i mecze mogą zostać odwołane.

dresy sportowe keeza

KEEZA Klasa okręgowa (grupa 3)
(sobota – 15 sierpnia)
17:00 – LZS Brąszewice – Hetman Rusiec – Sztraube
17:00 – Victoria Szadek – Tęcza Brodnia – Kulawiecki
(niedziela – 16 sierpnia)
16:00 – Słowian Dworszowice – MLKS Konopnica – Ubycha
17:00 – Piast Błaszki – LKS Masłowice – Majkowski
17:00 – TS Janiszewice – Prosna Wieruszów –Dąbrowski
17:00 – Warta II Sieradz – GKS Chojne – Dolny
17:00 – LKS Zapole – KS Karsznice – Felcenloben

Klasa A
Grupa 7
(sobota – 15 sierpnia)
17:00 – KS Osiek – RKS Rychłocice – Drużbicki
(niedziela – 16 sierpnia)
11:00 – LKS Socha – LKS Kamienna – Goclik
15:00 – Sokół Goszczanów – Inter Sieradz-Woźniki – Buś
15:00 – UKS Ustków – Złoczewia Złoczew – Sztraube
16:00 – Prosna Wyszanów – Jaga Lututów – Bieniek
17:00 – LKS Kobierzycko -GLKS Biała – Tomczyk
17:00 – LKS Pyszków – LGKS Charłupia Mała – Gajewczyk

Grupa 8
(sobota – 15 sierpnia)
15:00 – Sparta Mokrsko – LKS Wierzchlas – Badziak
16;00 – KS Radoszewice – Zawisza Pajęczno – Rutecki
16:00 – GKS Czastary – LKS Kiełczygłów – Grzelak
17:00 – Orzeł Wola Wiązowa – LZS Staw – Aleksandrowicz
18:00 – KKS Kurów – LZS Krzyworzeka – Lipka
(niedziela – 16 sierpnia)
15:00 – Płomień Makowiska – Czarni II Rząśnia – Holewski
15:00 – Warta Osjaków – LZS Łaszew – Bednarek

Klasa B
Grupa 5
(sobota – 15 sierpnia)
11:00 – UKS Wiewiórczyn – SKS Sieradz – Drużbicki
11:00 – MUKS Wróblew – Widawia Widawa – Iwankiewicz
16;00 – LKS Tubądzin – LKS Kalinowa – Ubycha
17:00 – LKS Wola Będkowska – Iskra Stolec – Bieniek
(niedziela – 16 sierpnia)
16:00 – LUKS Bałucz – Ekolog Wojsławice – Rutecki
17:00 – Unia Sieradz-Męka – Amatorzy Zapolice – Owczarek
17:00 – LZS Chrząstawa – TS Gruszczyce – Puch

Grupa 6
(sobota – 15 sierpnia)
11:00 – KS Czarnożyły – Zryw Wójcin – Nowak
11:00 – Piast Ruda – Park Starzenice – Puch
15:00 – Victoria Skomlin – GKS Siemkowice – Nowak
(niedziela – 16 sierpnia)
16:00 – Feniks Komorniki – LZS Wydrzyn – Buda
16:00 – Start Świątkowice – KS Kraszkowice – Antończyk
16:00 – Centra Walichnowy – Orion Olewin – Lewandowski
16:00 – LZS Pątnów – Zryw Ożegów – Kowalewski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments