UMKS Korab Łask wygrał przy światłach

W jedynym piątkowym seniorskim spotkaniu w naszym województwie UMKS Korab Łask pokonał w Konstantynowie Łódzkim miejscowego Włókniarza 3:2 (1:1), a był to pojedynek 2. kolejki klasy A (grupa 3.). Strzelanie bramek w tym meczu rozpoczął Adrian Brzeziński (Włókniarz), a do wyrównania doprowadził Borys Karaś. Znacznie ciekawiej było w drugiej połowie.

W 62. minucie ponowne prowadzenie dał gospodarzom Radosław Rozwora, który pewnie wykonał rzut karny. Końcówka należała jednak do drużyny trenera Wiesława Siębora. Na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównał Rafał Kucharski, a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry decydujący cios zadał Włókniarzowi Tomasz Jatczak.

Włókniarz Konstantynów – UMKS Korab Łask 2:3 (1:1)
Bramki: Adam Brzeziński 10, Radosław Rozwora 62 – Borys Karaś 20, Rafał Kucharski 82, Tomasz Jatczak 90