Zasłużony podział punktów w Radomsku

Remisem 1:1 (1:1) zakończyło się trzecioligowe spotkanie w Radomsku pomiędzy miejscowym RKS, a Unią Skierniewice. Obie drużyny grały niedawno w Pucharze Polski. Radomszczanie zwyciężyli wówczas 2:1, ale w ich drużynie grał nieuprawniony piłkarz i wynik meczu zweryfikowano na walkower. Niedzielne spotkanie było wyrównane, a remis nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Był to za to szczególny mecz dla Konrada Niedzielskiego z Radomska, który jeszcze niedawno bronił barw Unii. Gospodarze kończyli to spotkanie w dziesiątkę, bo w 64. minucie czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Adrian Klepacz. Kilka minut później siły się wyrównały bo czerwoną kartkę obejrzał Paweł Czarnecki z Unii. Cały mecz w barwach RKS rozegrał Cezary Stefańczyk, który pozyskany został kilka dni temu z Wisły Płock.

RKS Radomsko – Unia Skierniewice 1:1 (1:1)
Bramki: Dawid Kraska 20 – Paweł Czarnecki 32-rzut karny

RKS: Krupa – Klepacz, Kraska, Woźniak, Babul – Balcerzyk (80′ Warczyk), Stefańczyk, Bocian, Kolasa – Płochocki (60′ Niedzielski), Kwiencer.

Unia: Brudnicki – Czarnecki, Stępień, Konrad Kowalczyk, Wilanowski – Karasek, Kłąb (70′ Makuch), Pieńkowski, Robert Kowalczyk (80′ Bartłowski), Dudziński – Kudriawcew.