AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą w okręgu łódzkim mecze ligowe w okręgówce, klasie A i klasie B. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, ale należy pamiętać, że w każdej chwili może się ona zmienić i to bez podania przyczyn. Spotkania mogą także zostać odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego.

dresy sportowe keeza

Klasa okręgowa
(piątek – 11 września)
20:30 – KAS Konstantynów – LKS Różyca – Różycki
(sobota – 12 września)
13:00 – KS II Kutno – Start Brzeziny – Pionki
14:00 – Zawisza Rzgów – UKS SMS Łódź – Faliszewski
15:00 – Victoria Rąbień – Włókniarz Pabianice – Przytuła
15:00 – PTC Pabianice – AKS SMS Łódź – Gawroński
16:00 – Orzeł Parzęczew – Widzew II Łódź – Chrustowski
17:00 – GLKS Dłutów – KKS Koluszki – Pietrzak
17:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Termy Uniejów – Michniewicz
(niedziela – 13 września)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – GKS Ksawerów – Krasnopolski

Klasa A
Grupa I
(piątek – 11 września)
20:45 – Husaria Rzgów – AMII Łódź – Łuczak
(sobota – 12 września)
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – Saints Łódź – Kuś
(niedziela – 13 września)
11:00 – Tęcza Janków – Start Łódź – Najder
16:00 – Pionier Baby – ŁKS III Łódź – WS Piotrków
16:00 – Kolejarz Łódź – Victoria Łódź – Kluska

Grupa II
(sobota – 12 września)
14:00 – LKS Gałkówek – LZS Justynów – Łuczak
16:00 – Błękitni Dmosin – Polonia Andrzejów – Przybylak
16:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Milan Club Polonia Łódź – Augustowski
16:00 – Czarni Smardzew – Kalonka – Szczygieł
16:00 – Włókniarz Zgierz – Struga Dobieszków – Bednarski

Grupa III
(sobota – 12 września)
12:00 – Sazan Pęczniew – GKS Sędziejowice – WS Sieradz
16:00 – Rokita Rokitnica – Korab Łask – WS Sieradz
16:00 – Pisia Zygry – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
17:00 – Orzeł Kazimierz – Olimpia Karsznice – Wykrota
(niedziela – 13 września)
12:00 – MULKS Łask – Jutrzenka Bychlew – WS Sieradz
15:00 – Włókniarz II Pabianice – Pogoń II Zduńska Wola – Pietrzak
16:00 – Orzeł Piątkowisko – Iskra Dobroń – Strulak

Grupa IV
(sobota – 12 września)
16:00 – Górnik Łęczyca – Bzura Ozorków – Rikszajd
16:00 – MKS Mianów – SPMKS Żychlin – Mijas
17:00 – Kanarki Małachowice – Victoria Grabów – Czerwieniec
(niedziela – 13 września)
11:30 – Grom Powodów – LKS Świnice Warckie – Augustowski
13:00 – Ostrovia Ostrowy – Kobra Leźnica Wielka – K. Walczak
15:00 – Bzura Młogoszyn – Kotan Ozorków – Szadkowski
16:00 – Malina Piątek – Magnat Sierpów – R. Walczak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 12 września)
16:00 – AMII Łódź – Victoria II Łódź – Żywica
(niedziela – 13 września)
11:00 – Metalowiec Łódź – LKS Rosanów – Góralczyk
11:00 – Powstaniec Dobra – Orzeł Łódź – Michalski
12:00 – Wicher  Byszewy – Milan II MSMS Łódź – Skałecki
15:00 – AKS SMS II Łódź – Kolejarz II Łódź – Ślusarczyk
16:00 – LKS II Gałkówek – KKS II Koluszki – Kołomański
16:30 – Start II Brzeziny – Sokół Lutomiersk – Żywica

Grupa II
(sobota – 12 września)
14:00 – Expom Krośniewianka – Sokół Skromnica – A.Walczak
15:00 – KP Byszewy – Orzeł Wróblew – Klata
16:00 – Salos Róża Kutno – Start Szczawin – Kęsik
(niedziela – 13 września)
11:00 – Zryw Śliwniki – Iskra Góra św. Małgorzaty – Przybylak
12:00 – LKS Modlna – GKS Byszew – Jankowski
14:00 – Błękitni Ciosny – LKS Gieczno – Wolski
16:30 – Huragan Swędów – Dąbrówka – Hejduk

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments