AKTUALNOŚCI
Victoria Bielawy ma nowego trenera

Występująca w grupie czwartej klasy okręgowej Victoria Bielawy ma nowego trenera. Piotra Kociaka, który jest prezesem klubu, zawodnikiem, a był również szkoleniowcem, zastąpił Szymon Kowalczyk. To były piłkarz Stali Głowno, który pracował ostatnio z młodzieżą w ŁKS Łódź. Victoria Bielawy zajmuje w ligowej tabeli odległe 17 miejsce. W ośmiu meczach wywalczyła zaledwie trzy punkty.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Szara eminencja
11 dni temu

Będzie ciężko utrzymać Victorię w klasie okręgowej z tym zasobem ludzkim, przydałoby się ściągnąć jakiś 6-7 dobrych zawodników (napastnika, dwóch pomocników i przedewszystkim obrońców + bramkarza) w innym przypadku już teraz szanse na utrzymanie są bardzo małe.

xxxx
11 dni temu

Pan Kociak, pokazał swoim przykładem na boisku z drużyną GLKS Wołucza jakim jest fachowym trenerem, podważając decyzję sędziego.. Fakt, sędzia za blisko ustawił mur, popełniając błąd, jak drużyna Bielaw w tym meczu popełniając ich wiele więcej. Ale każdy może popełnić błąd zarówno sędzia jak i piłkarz czy normalny człowiek w życiu.. To co zrobił Pan Kociak na meczu pokazuje jakim jest trenerem, – dał przykład jak mają sie zachowywać jego piłkarze… Myślę, że piłkarze powinni brać przykład z trenera!!!