AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy trzeciej klasy okręgowej oraz klasy A i B okręgu sieradzkiego. Tym razem niezwykle ciekawie zapowiada się mecz okręgówki w Karsznicach, gdzie miejscowy KS spotka się z MLKS Konopnica. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, ale warto pamiętać, że w każdej chwili może się ona zmienić bez podania przyczyn.

Klasa okręgowa
Grupa III
(sobota – 19 września)
15:00 – KS Karsznice – MLKS Konopnica – Szulc
16:00 – Hetman Rusiec – LKS Masłowice – Dróżdż
16:00 – GKS Chojne – Piast Błaszki – Felcenloben
16:00 – Prosna Wieruszów – Słowian Dworszowice – Szala
16:00 – WKS 1957 Wieluń – Victoria Szadek – Drużbicki
(niedziela – 20 września)
15:00 – TS Janiszewice – LKS Zapole – Majkowski
15:00 – Warta II Sieradz – LZS Brąszewice – Tomczyk

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 19 września)
15:00 – Sokół Goszczanów – LKS Pyszków – M.Rutecki
16:00 – Złoczewia Złoczew – Jaga Lututów – Kurzawa
16:00 – LKS Socha – Prosna Wyszanów – Iwankiewicz
16:30 – RKS Rychłocice – GLKS Biała – Gajewczyk
(niedziela – 20 września)
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LKS Kobierzycko – Woźniak
16:30 – LKS Kamienna – LGKS Charłupia Mała – Grzelak
16:00 – KS Osiek – UKS Ustków – Goclik

Grupa VIII
(sobota – 19 września)
16:30 – LKS Wierzchlas – Orzeł Wola Wiązowa – Kucharski
(niedziela – 20 września)
11:00 – LZS Krzyworzeka – LZS Młynisko – Badziak
14:00 – LZS Łaszew – GKS Czastary – Bednarek
15:00 – Płomień Makowiska – KKS Kurów – Sztraube
16:00 – Sparta Mokrsko – KS Radoszewice – Tosoni
16:00 – Zawisza Pajęczno – LZS Staw – Felcenloben
16:00 – LKS Kiełczygłów – Warta Osjaków – Berliński

Klasa B
Grupa V
(sobota – 19 września)
11;00 – UKS Wiewiórczyn – LKS Wola Będkowska – Brzostowski
16:00 – Amatorzy Zapolice – LKS Tubądzin – Holewski
16:30 – KS SKS Sieradz – LUKS Bałucz – M. Rutecki
(niedziela – 20 września)
15:00 – LZS Wrońsko – LZS Chrząstawa – Ubycha
15:00 – Unia Sieradz-Męka – MUKS Wróblew – Owczarek
16:00 – Widawia Widawa – LKS Kalinowa – J. Rutecki
16:30 – Iskra Stolec – Ekolog Wojsławice – Drużbicki

Grupa VI
(niedziela – 20 września)
11:00 – Ostrowia w Ostrówku – Centra Walichnowy – Puch
13:00 – LZS Wydrzyn – Piast Ruda – Antończyk
14:00 – Victoria Skomlin – LZS Pątnów – Lewandowski
15:00 – KS Kraszkowice – Park Starzenice – Puch
16:00 – GKS Siemkowice – Zryw Ożegów – Szulc
16:00 – Feniks Komorniki – Start Świątkowice – Golański

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Vcxz
1 miesiąc temu

Drużbicki … Jak ten sędzia może sędziować drużynie gospodarzy ( czytaj Stolec ) jak on z każdym z drużyny Iskry przebija przysłowiową piątek i rozmawia po imieniu jedna wielka kpina zawodnicy iskry faulują kilka razy w ten sam sposób ( kilka mam na myśli więcej niż 5 razy ) a sędzia nie używa kartek a w stronę Ekologa kieruje fałszywy uśmiech mam nadzieję że OZPN Sieradz sprawdzi tą osobę w następnych meczach, wyciągnie wnioski i sytuacja się nie powtórzy

Rafał
1 miesiąc temu

Mateusz co to za pomówienia. Przeanalizuj dokładnie obsadę dzieciaku a nie ludzi oczerniasz

Mateusz
1 miesiąc temu

Czesiu to ma chyba etat w Rudzie , nawet na wyjazdy z nimi jeździ cytując klasykę „nie, nie, nie, ja jestem uczciwym sędzia , zapłacili za 3:0 i będzie 3:0 …”