AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano kolejne mecze ligowe w okręgu łódzkim. Tym razem najciekawiej zapowiada się sobotnia potyczka w Ksawerowie, gdzie miejscowy GKS podejmuje Włókniarza Pabianice, lidera grupy pierwszej KEEZA klasy okręgowej. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich spotkań ligowych, ale trzeba pamiętać, że w każdej chwili może ona ulec zmianie i to bez podania przyczyn.

Promocja plecaki sportowe keeza

Klasa okręgowa
Grupa I
(sobota – 26 września)
14:00 – Zawisza Rzgów – KKS Koluszki – Sabat
15:00 – Victoria Rąbień – LKS Różyca – Chrustowski
15:30 – GKS Ksawerów – Włókniarz Pabianice – Jankowski
16:00 – KAS Konstantynów – AKS SMS Łódź – Pietrzak
16:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł Parzęczew – Faliszewski
16:00 – GLKS Dłutów – Termy Uniejów – Balwierz
16:00 – PTC Pabianice – Widzew II Łódź – Lota
(niedziela – 27 września)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Start Brzeziny – Dolny
15:00 – KS II Kutno – UKS SMS Łódź – Mrozek

Klasa A
Grupa I
(sobota – 26 września)
15:00 – ŁKS III Łódź – Start Łódź – Gajek
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – LKS Czarnocin – Przybylak
(niedziela – 27 września)
11:00 – Tęcza Janków – Saints Łódź – Kuś
16:00 – Pionier Baby – AMII Łódź – WS Piotrków
18:00 – Husaria Rzgów – Victoria Łódź – Patora

Grupa II
(sobota – 26 września)
16:00 – Błękitni Dmosin – LKS Gałkówek – Pawlak
16:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Polonia Andrzejów – Kluska
16:00 – Włókniarz Zgierz – LKS Kalonka – Patora
(niedziela – 27 września)
11:00 – Czarni Smardzew – LZS Justynów – Musiał
16:00 – Struga Dobieszków – Pogoń Rogów – Wykrota

Grupa III
(sobota – 26 września)
15:00 – Rokita Rokitnica – GKS Sędziejowice – WS Sieradz
16:00 – Orzeł Piątkowisko – Korab Łask – Łuczak
16:00 – Orzeł Kazimierz – Włókniarz Konstantynów – Ciupa
(niedziela – 27 września)
12:00 – MULKS Łask – Iskra Dobroń – WS Sieradz
12:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Jutrzenka Bychlew – WS Sieradz
16:00 – Włókniarz II Pabianice – Olimpia Karsznice – Biś
16:00 – Pisia Zygry – Sazan Pęczniew – Przybylak

Grupa IV
(sobota – 26 września)
16:00 – Górnik Łęczyca – LKS Świnice Warckie – Wykrota
16:00 – MKS Mianów – Bzura Ozorków – K. Walczak
16:00 – Kanarki Małachowice – SPMKS Żychlin – Lesiak
16:00 – Bzura Młogoszyn – Magnat Sierpów – Szczygieł
(niedziela – 27 września)
11:00 – Kotan Ozorków – Victoria Grabów – Czerwieniec
13:00 – Ostrovia Ostrowy – Grom Powodów – D. Walczak
16:00 – Malina Piątek – Kobra Leźnica – Szymczyk

Klasa B
Grupa I
(sobota – 26 września)
16:00 – Start II Brzeziny – Orzeł Łódź – Hejduk
16:00 – AMII II Łódź – Kolejarz II Łódź – Kołomański
(niedziela – 27 września)
11:00 – Powstaniec Dobra – LKS Rosanów – Łukasik
14:00 – Wicher Byszewy – Metalowiec Łódź – Wolski
15:00 – AKS SMS II Łódź – Milan II MSMS Łódź – Skałecki
15:00 – KKS II Koluszki – Sokół Lutomiersk – Rzetecki
16:00 – LKS II Gałkówek – Victoria II Łódź – Przybylak

Grupa II
(sobota – 26 września)
15:00 – KP Byszewy – Sokół Skromnica – Kizeweter
16:00 – Zryw Śliwniki – GKS Byszew – Klata
(niedziela – 27 września)
11:00 – LKS Gieczno – Orzeł Wróblew – Rochalski
12:00 – LKS Modlna – Start Szczawin – Leszczyński
14:00 – Błękitni Ciosny – Iskra Góra św. Małgorzaty – Ślusarczyk
14:00 – Expom Krośniewianka – Witonianka – Jankowski
16:00 – Salos Róża Kutno – LKS Dąbrówka – Kęsik

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
1 miesiąc temu

KLASA B GRUPA 1 START BRZEZINY II -ORZEŁ ŁÓDŹ GODZINA 16 SOBOTA 26 WRZESNIA