AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Powołania do kadry U-13 i U-14
łzpn

Reprezentacje ŁZPN U-14 (rocznik 2007) i U-13 (rocznik 2008) rozegrają w Ząbkach (środa – 21 października) mecze mistrzowskie z drużynami Mazowieckiego ZPN. Zgrupowania obu drużyn rozpoczną się we wtorek 20 października na obiekcie MOSiR przy ulicy Minerskiej 19 w Łodzi. Zbiórkę wyznaczono na 13:00. Poniżej listy powołanych zawodników.


tomadex wszystko dla kibica

Od trenerów Kornela Błażejewskiego i Łukasza Markiewicza powołania do kadry U-14 otrzymali: Marcin Żyła, Adrian Woźniak (AKS SMS Łódź), Szymon Brzeziński, Jakub Dryzner, Daniel Gryzio, Antoni Stępień (Widzew), Maciej Szpura, Dawid Kaczmarek, Oskar Zawadzki, Maksymilian Pawłowski (UKS SMS Łódź), Mateusz Książek, Jan Krysiak, Mikołaj Kwieciński, Maksymilian Wojciechowski, Karol Nawrocki, Szymon Frakowski, Alan Siwek (ŁKS), Paweł Wierszak (WKS Wieluń).

W kadrze U-13 (trenerzy Mariusz Rachubiński i Marek Przybył) znaleźli się: Franciszek Rynkiewicz, Maksymilian Sterniczuk (Orły Zduńska Wola), Kacper Pomarkiewicz, Wojciech Bloch, Jan Mordaka, Miłosz Frontczak (PSV Łódź), Marcel Żyłka, Bartosz Bugała (ŁKS), Marcel Lewandowski, Maksymilian Sypniewski, Michał Jędraszczyk, Olivier Chałat (RTS Widzew), Wojciech Śmigiel (APN Piotrków Trybunalski), Jan Juśkiewicz (UKS SMS Łódź), Wojciech Bogacz (RAP Radomsko), Dominik Latocha (UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski), Eryk Zabost (MUKS Pelikan Łowicz) i Szymon Sadziński (MKS Zduńska Wola).

Źródło: ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic2
3 lat temu

Pytanie jest jeszcze jedno: Jakim cudem w kadrze U14 jest 2 zawodników Z OKRĘGÓWKI!!! (pytanie retoryczne -wszyscy wiedzą dlaczego :() a nie ma najlepszych zawodników z Ligi wojewódzkiej. Przypomnę że w I Lidze Wojewódzkiej grają jeszcze inne drużyny (po wynikach widać) nie gorsze niż Widzew czy UKS SMS. Przypomnę że jest jeszcze II Liga Wojewódzka, która nadal jest wyżej niż okręgówka. Nie twierdzę że w lidze okręgowej nie ma zdolnych dzieci ale selekcję zaczyna się od najlepszych drużyn. Jednak nie jedyny problem jest taki że większość drużyn nie jest z Łodzi. Powoływanie zawodników z niższych klas rozgrywkowych i niesprawdzanie innych… Czytaj więcej »

PIOTR
3 lat temu

SZKODA GADAC , WYSLALEM MEILA DO ZWIAZKU CZYM SIE KIERUJA TRENERZY POWOLUJAC ZAWODNIKOW………. DO DZIS NIE OTRZYMALEM ODPOWIEDZI!!!! PO CO PUNKTY NA AMO I GRY SELEKCYJNE
KADRA ŁODZI!!! A N IE WOJ.LODZKIEGO
PORAZKA JAKAS

Bronek
3 lat temu

Jakim cudem na kadrę rocznika 2008 jedzie 4 zawodników Widzewa, jeśli w danych rozgrywkach ligowych we wszystkich meczach jakie widziałem ŻADEN zawodnik nie wyróżnia się na tle innych zawodników w lidze? Układy? 😉