AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klasy okręgowej

Liderem klasyfikacji skutecznych czterech grup klasy okręgowej jest Mateusz Białek (na zdjęciu) z Orląt Cielądz, który strzelił już 39 goli. Na miejscu drugim w grupie czwartej Piotr Buczek z Korony Wejsce – 21, a na trzecim Mateusz Krysiak ze Zrywu Wygoda – 19. Adrian Musialik z Pelikana II Łowicz zdobył 15 bramek, natomiast Rafał Głębocki z Orląt Cielądz 14.

W grupie pierwszej liderem jest Przemysław Kołakowski (GLKS Sarnów/Dalików) – 15. Na miejscu drugim plasuje się Bartłomiej Szadkowski (Start Brzeziny) – 12. Po 10 goli strzelili Grzegorz Brochocki oraz Jakub Szlaski (obaj Widzew II Łódź). Wojciech Łojeczko z AKS SMS Łódź zdobył 9 bramek.

W grupie drugiej na czele Adrian Malicki z KS Niedośpielin – 20 bramek. 14 goli strzelił Łukasz Grzybek z Drzewicy, a 10 Aleksander Cieślik ze Szczerbca Wolbórz. Po 9: Dawid Stańdo, Kamil Seliga (obaj LKS Lubochnia), Wojciech Ruta (Drzewica), Łukasz Gloc (Start Lgota Wielka) i Jarosław Brylikowski (Włókniarz Moszczenica).

Liderem grupy trzeciej jest Adrian Sroczyński (Piast Błaszki) – 15, przed Jackiem Majdą (Tęcza Brodnia) – 14, Michałem Okoniem (Prosna Wieruszów) – 11 oraz Tomaszem Mareckim (KS Karsznice) – 10. Kamil Wira z WKS 1957 Wieluń oraz Patryk Taranek ze Słowiana Dworszowice strzelili po 9 goli.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WiecznyR
1 miesiąc temu

Ale ten Wieluń niszczy okręgówkę, zwycięstwo za zwycięstwem, przecież to tylko przystanek na drodze do 4 ligi.
A jaki to młody skład wystawiają gdzie połowa starych pryków czwartą ligę pamięta a niektórzy nawet Gal Gaz.
Ale spokojnie na wiosnę zdobędą tyle punktów co jesienią i awans do A-klasy im nie grozi, tak awans bo w Wieluniu awans mają wykrzyczany. Krzyki akurat mają opanowane, gre na poziomie okręgówki jeszcze nie. Wynikami sparingów podniecają się dzieciaki, w okręgówce trzeba mieć….

SłowianToMy
1 miesiąc temu

Patryk Taranek Słowian Dworszowice Pakoszowe 9 bramek – grupa 3