AKTUALNOŚCI
Piłkarze ŁKS przejdą w środę badania

W najbliższą środę (21 października) piłkarze oraz trenerzy pierwszej drużyny ŁKS zostaną poddani badaniu na obecność koronawirusa. Do tego czasu zespół będzie przebywać na kwarantannie – poinformowała oficjalna strona łódzkiego klubu. ŁKS pozostaje w stałym kontakcie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Państwową Inspekcją Sanitarną.

arsenale dresy

Przypomnijmy, że zaplanowany na niedzielę mecz ligowy z Koroną Kielce został przełożony na inny termin ze względu na wynik pozytywny badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 u dwóch zawodników, którzy wcześniej zauważyli niepokojące objawy. Obecnie obaj czują się dobrze i przebywają w tzw. izolacji domowej.

W najbliższych dniach zawodnicy lidera pierwszej ligi muszą zadbać o swoją sprawność fizyczną w warunkach domowych, oczywiście na tyle, na ile możliwe jest to w tych okolicznościach. W niedzielę w związku z tym odbyła się wideokonferencja sztabu trenerskiego.

Ustaliliśmy plan działania na najbliższe dni czyli do środy włącznie. Zawodnicy będą wykonywali w warunkach domowych pracę podtrzymującą, w miarę możliwości, sprawność ogólną – powiedział Marcin Pogorzała, asystent Wojciecha Stawowego. – Oczywiście poprosiliśmy piłkarzy o zachowanie szczególnej ostrożności. Nastroje są normalne. Nie przejmujemy się tym, na co nie mamy wpływu i skupiamy wyłącznie na tym, na co mamy wpływu – dodał szkoleniowiec.

Źródło: lkslodz.pl

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments