AKTUALNOŚCI
Start Lgota Wielka sięga po nestora

Znany i zasłużony szkoleniowiec dla zespołów z powiatu radomszczańskiego (ale nie tylko) Marian Kotecki będzie w rundzie wiosennej członkiem sztabu szkoleniowego w Starcie Lgota Wielka (2. grupa KEEZA Klasy Okręgowej). Kotecki będzie odpowiedzialny za pracę z bramkarzami, ale nie tylko. Z pewnością wesprze swoim doświadczeniem trenera drużyny Tomasza Walioszczyka.

gadzety kibica keeza

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nosacz
6 miesięcy temu

To jest właśnie poziom trenowania młodzieży w RKS Radomsko. Zdziwieni wszyscy, że chłopaki w okregowce sobie radzą przyzwoiciej. Po prostu taki prezentują poziom. Oni nie rozwala okregowki, bo nie mają umiejętności. Potrzeba solidnej pracy od podstaw. Za kilka lat powinni mieć sporo wychowanków ( wstępnie wyszkolonych w RAP trzeba pamiętać) , ale to będzie zasługa RAP Radomsko, a nie RKS. Ci lepsi pójdą do Rakowa, a pozostali zasilą szeregi Kolektywu. Myślicie, że Klepa wytrenuje chłopaków na miarę 3 ligi? Albo ten nowo zatrudniony pseudo fachowiec do pracy z młodzieżą? Oni cofają te dzieci w rozwoju. Trener musi mieć uposażenie na… Czytaj więcej »

darek
6 miesięcy temu

Nie mogę zrozumieć o co tu chodzi z tym Koteckim,z całym szacunkiem dla niego ,ale czas idzie do przodu,piłka się zmieniła o 180stopni od jego czasów,kiedy on trenował cos ostatnio ,a jak juz to z jakim skutkiem?co on może dać (przekazać )drużynie ? i nie chodzi tutaj o to żeby bronic Walioszczyka,tylko dla mnie to nie jest żadna alternatywa na przyszłość.

Rksa
6 miesięcy temu

A wróbelki cwierkaja że pan Marian to może pomóc popularnemu w okolicy trenerowi Rafałowi już niedługo bo pan Tomasz zupełnie odleciał . Wybrał pół mlodego Rksu a wyniki żadne..

Kibic
6 miesięcy temu

Pomoc się przyda bo Tomasz sobie nie radzi