AKTUALNOŚCI
Edward Cecot odszedł ze Skalnika

Edward Cecot nie jest już trenerem beniaminka IV ligi Skalnika Sulejów. Szkoleniowiec, który prowadził drużynę przez ostatnie około półtora roku, rozstał się z klubem. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego następcą. Klub szuka nowego szkoleniowca. W 19 meczach rundy jesiennej drużyna z Sulejowa wywalczyła 20 punktów, co dało jej 13 miejsce w tabeli rundy jesiennej.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
xxx
1 miesiąc temu

do KOBI. Nie mając nic do Karola. Niech przepracuje uczciwie okres przygotowawczy i na wiosnę na pewno dostanie szansę-wszystko zależy od niego. Kibice Skalnika chcą by „śwojaki” grali i to w pierwszym składzie.

Kobi
1 miesiąc temu

Do 1947. Tak, masz trochę racji. Jednak część tych wzmocnień było na sztukę poprostu. Dajmy na to takiego Karola Ciołkowskiego, serce druzyny w poprzednich latach. Nie mówię, że to musiałby być od razu zawodnik do pierwszego składu ale w wielu meczach byl by bardzo przydatny. A Tu Cecot wolał wziąć Madeja który strzelił 1 gola w rundę a jego odpalić.

1947
1 miesiąc temu

DO TOMEK Jeśli chce się grać na poziomie 4 ligi nie można drużyny opierać tylko na ” swoich” graczachjest to praktycznie bardzo ciężkie do zrealizowania. Po każdym awansie do wyższej ligi jeśli drużyna chce coś osiągnąć lub się utrzymać musi się wzmocnić…….

kibic Skalnika
1 miesiąc temu

Dziękujemy Trenerze, życzę powodzenia.

Tomek
1 miesiąc temu

Mówiłem grają obcymi i teraz są efekty! Swoich odrzucili a reszta odejdzie.