AKTUALNOŚCI
RKS trenował będzie w kompleksie AKS SMS

Jak już informowaliśmy w najbliższy poniedziałek (11 stycznia) rozpocznie treningi RKS Radomsko, którego szkoleniowcem został Robert Szwarc. Zespół będzie jednak trenował w Łodzi – na obiektach AKS SMS Łódź. Dopiero kiedy nadejdzie wiosna radomszczańska drużyna wróci do zajęć na naturalnej nawierzchni przy ulicy Brzeźnickiej.

Ostatni ze sparingów, z Omegą Kleszczów, również może się odbyć już na stadionie w Radomsku. Wszystko uzależnione będzie jednak od pogody.

Zdjęcie: RKS Radomsko

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nowy Sms
1 miesiąc temu

bilety,karnety będą sprzedawane tylko w Łodzi.jesli boisko na Brzeźnickiej się nie będzie nadawać do gry mecze będą na SMS w Łodzi.najwiekszy „znafca” w całym klubie to ten vice prezesina

Marek
1 miesiąc temu

SMS RKS Radomsko…brak słów,to jest dramat!

kolo
1 miesiąc temu

Dramat!

AKS SMS Radomsko
1 miesiąc temu

Brawo Pawelec i Mielczar. Wyprowadziliście RKS z miasta. Młode talenty z Akademii będą teraz miały świetlaną przyszłość. Rzucą szkołę i będą trenować w RKS. Zostaną profesjonalistami 8 godzin na treningu dziennie ( 5 w busie z i do Lodzi). A najśmieszniejsze w tym, że Urząd Miasta wesprze to dając 250tys. dotacji, I oczywiście są jeszcze frajerzy z BKR którzy będą wykładać własne pieniądze na SMS Łódź a za jakis czas nie będzie drużyny.

zibi
1 miesiąc temu

Ale JAJA