AKTUALNOŚCI
Bez bramek w telewizyjnym meczu

W transmitowanym przez TVP 3 meczu III ligi pomiędzy RKS Radomsko, a Sokołem Aleksandrów padł bezbramkowy remis, który jest wynikiem niekorzystnym dla obu ekip. Szanse gospodarzy na awans do mistrzowskiej ósemki zmalały praktycznie do zera. Aleksandrowianie mogą jeszcze liczyć, że jakimś cudem wystąpią w grupie mistrzowskiej.

Do końca pierwszego etapu rozgrywek pozostała jeszcze jedna kolejka. Po niej osiem najlepszych drużyn wystąpi w grupie mistrzowskiej, a pozostałe ekipy czeka walka o utrzymanie, z tym że zespoły z miejsc 15-22 spadają do IV ligi. Sobotni mecz w Radomsku był wyrównany, a pierwsi okazję na gola mieli goście. Zmarnował ją jednak Dawid Przezak. Potem głową ponad poprzeczką strzelał Krystian Kolasa z RKS.

Po zmianie stron bliżej szczęścia byli miejscowi, ale bramkarz Sokoła złapał piłkę po strzale z dystansu Rafała Babula. Goście kończyli mecz w osłabieniu po czerwonych kartkach (drugie żółte) dla Damiana Nowackiego w 81 minucie oraz Mateusza Lisa w doliczonym czasie gry.

RKS Radomsko – Sokół Aleksandrów 0:0

RKS: Podleśny – Ziółkowski, Krupa, Winkler, Śmigielski – Bocian, Kolasa, Basiuk, Głowiński (82′ Miśkowiec) – Machaj (78′ Szela), Babul.

Sokół: Kaniecki – Dziuba, Przezak (84′ Sławiński), Nowacki, Sołtysiński – Wolinowski, Witasiak (89′ Horoszkiewicz), Woźniczak, Bartosiński – Lis, Kania (68′ Maschera)

Zdjęcie: Jacek Paszewski – radomsko24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kozlo
29 dni temu

To byl pokaz antyfutbolu. Tragiczna kopanina.

EksperT
30 dni temu

5 punktow braklo do spokojnego konca

Jebacburakow
30 dni temu

W DUPIE BURAKU W DUPIE BURAKU zrob cos i osiagnij sam cociaz okregowle….

zidanee
30 dni temu

prezesy gdzie ten cel pierwsza 8??okres przygotowawczy tak przepracowany super w Łodzi że teraz sie trzeba martwić żeby nie spaść do IV.