Chrząstawa nie utrzymała prowadzenia 2:0

Występujący w grupie piątej klasy B LZS Chrząstawa, bez wątpienia jeden z bardziej medialnych piłkarskich klubów klas niższych w Polsce, był blisko zgarnięcia kompletu punktów w niedzielnym meczu na swoim boisku z LZS Wrońsko. Potyczka zakończyła się remisem 2:2, choć jeszcze do 58 minuty podopieczni prezesa i jednocześnie trenera Bohdana Kwaśniaka prowadzili 2:0.

Już w 8 minucie Marcin Rosiak strzelił dla nas gola, a potem Piotr Kowalczyk podwyższył na 2:0 – opowiada Bohdan Kwaśniak. Mieliśmy jeszcze okazje na gola, ale nie chciało wpaść. Z remisu też cię cieszymy, choć wygrana była tak blisko – dodaje człowiek-instytucja w klubie z gminy Widawa. LZS Chrząstawa zdobył w 15 meczach 5 punktów i jest przedostatni w tabeli. Wrońsko ma 24 punkty.

LZS Chrząstawa – LZS Wrońsko 2:2 (2:0)