WKS Wieluń pokonał mistrza jesieni

WKS Wieluń włącza się do walki o IV ligę. W środowe popołudnie wielunianie pokonali na swoim boisku w zaległym meczu 17. kolejki grupy drugiej klasy okręgowej mistrza jesieni Prosnę Wieruszów 3:1 (2:1) i z 41 punktami zajmują drugie miejsce w tabeli. Prowadzi Piast Błaszki, który ma punkt więcej, ale jeden mecz mniej rozegrany. Wieruszowianie plasują się na pozycji trzeciej z 40 oczkami.

W środowym spotkaniu goście wyszli na prowadzenie w 8. minucie po golu Kacpra Karbowskiego. W 23 minucie wyrównał  Michał Wójcicki, a tuż przed przerwą Mateusz Rejman wyprowadził wielunian na prowadzenie. Na kwadrans przed końcem spotkania trzeciego gola dla WKS strzelił Dominik Smolnik.

W najbliższą sobotę wielki hit – wielunianie zagrają w Błaszkach z liderem tabeli. Początek pojedynku wyznaczono na 17:00.