Lider tabeli przegrał w Janiszewicach

Piast Błaszki, który jest liderem tabeli grupy trzeciej klasy okręgowej, przegrał w niedzielę wyjazdowy mecz 26. kolejki z TS Janiszewice 2:3 (0:3). Pierwsze 45 minut spotkania było popisem ekipy gospodarzy prowadzonej przez trenera Zbigniewa Kaczmarka, która schodziła na przerwę prowadząc 3:0 po golach Rafała Kurzynogi, Grzegorza Pluskoty oraz Wiktora Koseckiego.

Po zmianie stron Piast grał lepiej i zmniejszył rozmiary porażki, dzięki bramkom Kamila Majchrowskiego i Damiana Rymarskiego. Mimo porażki drużyna prowadzona przez trenera Pawła Oluszczyka pozostała liderem tabeli, ma 45 punktów zdobytych w 21 meczach.

Na miejscu drugim WKS 1957 Wieluń – 44 oczka w 22 spotkaniach. Trzecia jest Prosna Wieruszów, która również ma 44 punkty, ale wywalczone w 21 potyczkach.