AKTUALNOŚCI
Zapisy na kurs UEFA/Grassroots C

Łódzki Związek Piłki Nożnej zaprasza do udziału w kursach trenerskich UEFA/Grassroots C organizowanych w: Aleksandrowie Łódzkim, Skierniewicach, Bełchatowie, Łęczycy i Opocznie. Zapisów i wszelkich formalności związanych z uczestnictwem w kursach należy dokonywać za pośrednictwem osobistego profilu na platformie pzpn24.pzpn.pl.


tomadex wszystko dla kibica

Koszt kursu UEFA/Grassroots C wynosi 800 złotych. Kursy rozpoczynać się będą w momencie zamknięcia listy chętnych, bez egzaminu wstępnego. Decyduje kolejność zgłoszeń (wymagana pełna aplikacja). Kurs trwa 90 dni. Sesja inauguracyjna planowana jest na piątek (16:30 – 20:00), a później w sobotę i niedzielę.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
3 miesięcy temu

No właśnie się zastanawiam jak ktoś gra w jakimś klubie a musi być na zajęciach. Jak to pogodzić? W mojej ocenie kursy powinny być prowadzone od grudnia do lutego czy w połowie listopada do połowy lutego a drugi termin między rundami.

jan
3 miesięcy temu

Kto wymyślił tę nazwę Grassroots ? nie ma polskiego określenia stopnia trenerskiego ?

Ludo
3 miesięcy temu

Może ktoś pomyśli że Ci przyszli trenerzy są zawodnikami, ale jak wszędzie z okolicznych miasteczek i wsi muszą mieć obecnosci a gwiazdy z Łodzi mają inne przywileje