AKTUALNOŚCI
Obsada sędziowska szczebla centralnego

Poznaliśmy obsadę sędziowską spotkań szczebla centralnego na nadchodzący weekend (26-28 listopada). Tym razem PZPN wyznaczył dwóch sędziów z naszego województwa. To Zbigniew Dobrynin (na zdjęciu) oraz Paweł Malec. Znamy także nazwiska sędziów w meczach z udziałem Widzewa Łódź, ŁKS i GKS Bełchatów.

Komplet treningowy keeza

Dobrynin poprowadzi sobotni pojedynek 16. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Łęczna i Górnikiem Zabrze. Początek tego spotkania wyznaczono o 12:30. Malec będzie zaś rozjemcą piątkowego spotkania 19. kolejki I ligi pomiędzy Odrą Opole i Podbeskidziem Bielsko-Biała. Ten mecz rozpocznie się o 20:30. Dwie i pół godziny wcześniej (piątek – 26 listopada, 18:00) Łukasz Kuźma z Białegostoku rozpocznie spotkanie Skry Częstochowa z ŁKS Łódź. Formalnie gospodarzem meczu jest Skra, ale pojedynek odbędzie się na Stadionie im. Władysława Króla przy Alei Unii Lubelskiej.

W niedzielę (28 listopada) o 18:00 Sylwester Rasmus z Torunia rozpocznie mecz Widzewa Łódź z Zagłębiem Sosnowiec, a w sobotę, w samo południe (12:00) Filip Kaliszewski z Gdańska da znak do rozpoczęcia meczu 19. kolejki II ligi Znicz Pruszków – GKS Bełchatów.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments