AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Pogoda tym razem nie pokrzyżowała planów i wszystkie zaplanowane na ten weekend mecze na boiskach okręgu piotrkowskiego powinny odbyć się bez przeszkód. Poniżej obsada sędziowska pojedynków KEEZA Klasy Okręgowej (grupa 2), Klasy A oraz Klasy B. Kibicom przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie bez podania przyczyn.

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa 2
(sobota – 9 kwietnia)
15:00 – MGKS Drzewica – Pilica Przedbórz – Adrian Grałek
16:00 – Start Lgota Wielka – Astoria Szczerców – Wojciech Kretek
17:00 – LKS Lubochnia – Orzeł Parzęczew – Łukasz Grelowski
17:00 – Polonia Gorzędów – Stal Niewiadów – Tomasz Krawczyk
17:00 – Szczerbiec Wolbórz – Ceramika Opoczno – Michał Dzwonkowski
(niedziela – 10 kwietnia)
11:00 – IKS Inowłódz – UKS Concordia 1909 Piotrków – Paweł Pryczek
12:00 – GKS II Bełchatów – Włókniarz Moszczenica – Igor Gierasimiuk
15:30 – Omega II Kleszczów – Świt Kamieńsk – Grzegorz Muskała

Klasa A
Grupa 5
(sobota – 9 kwietnia)
15:00 – Pilica Tomaszów – Kasztelan Żarnów – Dawid Jedliński
15:00 – LKS Mniszków – RKS Rzeczyca – Kamil Szulc
16:30 – LUKS Mroczków-Dzielna – LKS Radzice – Katarzyna Bryk
17:00 – LKS Białaczów – LKS Wola Wola Chojnata – Kacper Kochelski
17:00 – Olimpia Wola Załężna – Relax Czerniewice – Paweł Pryczek
(niedziela – 10 kwietnia)
16:00 – KS Poświętne – Korona Stary Dwór – Daniel Walas

Grupa 6
(sobota – 9 kwietnia)
15:30 – Victoria Żytno – Czarni Rozprza – Dawid Łuczyński (na zdjęciu)
16:30 – GUKS Gorzkowice – LKS Wola Krzysztoporska – Marcin Mielczarek
17:00 – LKS Mierzyn – Motor Bujniczki – Damian Łukasiński
17:00 – VIS Gidle – LUKS Gomunice – Mateusz Włudara
(niedziela – 10 kwietnia)
15:00 – KS Grocholice – ESPN Bełchatów – Patryk Niedźwiecki
17:00 – Piast Krzywanice – Zapał Krzętów – Michał Dzwonkowski
17:00 – Victoria Woźniki – Start Niechcice – Marcin Mielczarek

Klasa B
Grupa 4
(sobota – 9 kwietnia)
15:00 – Lechia Bełchatów – Skalnik II Sulejów – Michał Papis
17:00 – LKS Dobryszyce – Luciąża Przygłów – Wiesław Burzyński
17:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – Zjednoczeni Budziszewice – Kacper Jakóbik
(niedziela – 10 kwietnia)
15:00 – Mazovia Tomaszów – Ceramika II Opoczno – Marcin Jakubik
17:00 – Czartoria Ręczno – Atom Januszewice – Dawid Łuczyński

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments