AKTUALNOŚCI
MGKS Drzewica ma budynek klubowy

Bardzo sprawnie przebiegły prace związane z budową budynku Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego Drzewica w technologii pasywnej. Nowoczesny i funkcjonalny obiekt na stadionie przy ulicy Kolejowej jest już gotowy i to na sześć i pół miesiąca przed zakładanym terminem. Uroczyste otwarcie nowego budynku planowane jest latem.

Komplet treningowy keeza

Zadanie zrealizowano w cyklu dwuletnim w formule zaprojektuj i wybuduj. Głównym wykonawcą inwestycji była Grupa Ekoenergia Sp. z o.o. z Sierakowic Prawych (gm. Skierniewice), która po zaprojektowaniu budynku oraz spełnieniu wszelkich wymogów formalno-prawnych przystąpiła do prac budowlanych. Termin realizacji mijał 30 listopada 2022 roku. Tempo prac było jednak wyjątkowo szybkie, dzięki czemu nowy budynek klubowy MGKS Drzewica jest już gotowy i odebrany przez Sanepid, Państwową Straż Pożarną, Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz inwestora.

Parterowy obiekt o powierzchni zabudowy około 340 m2 i powierzchni użytkowej około 270 m2, przyjazny dla osób niepełnosprawnych, został podzielony na 4 strefy funkcjonalne: zespół szatniowy, strefę konferencyjno-szkoleniową, ogólnodostępne toalety dla kibiców oraz pomieszczenia magazynowe i techniczne.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
1 miesiąc temu

W Przedborzu mogliby ten kurnik zburzyć i postawić coś takiego