AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A i B. Lider tabeli klasy okręgowej AKS SMS Łódź zmierzy się na swoim boisku z Włókniarzem Pabianice. Zajmujący drugie miejsce w rankingu GKS Ksawerów zagra zaś na wyjeździe z LKS Różyca. Publikujemy obsadę sędziowską zaplanowanych spotkań.

getry piłkarskie keeza

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(sobota – 14 maja)
11:00 – Zawisza Rzgów – UKS SMS Łódź – Gajek
15:00 – KAS Konstantynów – Sokół II Aleksandrów – Pietrzak
15:00 – Iskra Dobroń – Włókniarz Zgierz – Najder
15:00 – LKS Różyca – GKS Ksawerów – Krasnopolski
15:00 – Victoria Rąbień – ŁKS III Łódź – Szczygieł
17;00 – AKS SMS Łódź – Włókniarz Pabianice – Kujawski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 14 maja)
15:00 – Kolejarz Łódź – Jutrzenka Bychlew – Ciupa
15:30 – LKS Czarnocin – Tęcza Janków – Gałązka
16:00 – Saints Łódź – Pionier Baby – Biś
16:30 – Jagiellonia Tuszyn – Włókniarz II Pabianice – Faliszewski
(niedziela – 15 maja)
17:00 – Grabka Grabica – AMII Łódź – WS Piotrków
18:00 – Milan Club Polonia Łódź – GLKS Dłutów – Chrustowski

Grupa II
(sobota – 14 maja)
16:00 – LKS Gałkówek – Błękitni Dmosin – Lewandowski
16:00 – LZS Justynów – Iskra Głowno – WS Skierniewice
16:00 – KKS Koluszki – Victoria Łódź – WS Skierniewice
17:00 – Czarni Smardzew – Huragan Swędów – Kasztelan
(niedziela – 15 maja)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Polonia Andrzejów – Kuś
12:00 – Zjednoczeni II Stryków – Kalonka – Trocińska

Grupa III
(sobota – 14 maja)
15:00 – Korab Łask – Orzeł Piątkowisko – WS Sieradz
16:00 – Sazan Pęczniew – Pisia Zygry – Kubik
17:00 – PTC Pabianice – MULKS Łask – Jankowski
17:00 – Victoria Szadek – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
(niedziela – 15 maja)
16:00 – Olimpia Karsznice – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 14 maja)
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – Malina Piątek – Leszczyński
16:00 – MKS Mianów – KS II Kutno – Skwara
17:00 – Witonianka Witonia – Kotan Ozorków – Szadkowski
17:00 – Ostrowia Ostrowy – Kanarki Małachowice – Przybylak
(niedziela – 15 maja)
14:00 – Magnat Sierpów – Bzura Młogoszyn – Pionko
16:00 – LKS Świnice Warckie – Bzura Ozorków – Łuczak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 14 maja)
15:00 – Milan II MSMS Łódź – Metalowiec Łódź – Rochalski
(niedziela – 15 maja)
12:00 – Start II Brzeziny – Zawisza II Rzgów – Komos
16:00 – AKS SMS II Łódź – GKS II Ksawerów – Pietrzak
15:00 – Kolejarz II Łódź – Łódzki Klub Sportowy – Wykrota
17:00 – Husaria Rzgów – AMII II Łódź – Bednarski

Grupa II
(sobota – 14 maja)
16:00 – Orzeł Wróblew – Salos Róża Kutno – Kawalec
16:00 – Fair Play Kutno – Grom Powodów – Kęsik
(niedziela – 15 maja)
11:00 – Zryw Śliwniki – LKS Modlna – Klata
15:00 – Expom Krośniewianka – GKS Byszew – D. Walczak

Grupa III
(sobota – 14 maja)
12:00 – Błękitni Ciosny – Rosa Rosanów – Jeziorski
(niedziela – 15 maja)
11:00 – Powstaniec Dobra – Sokół Lutomiersk – Myjakowski
11:00 – Start Szczawin – Unia Wzniesień Łódzkich – Łukasik
11:00 – LKS Gieczno – LKS Dąbrówka – Czerwieniec
15:00 – LKS II Gałkówek – KP Byszewy – Ślusarczyk

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments