AKTUALNOŚCI
Stadion w Buczku będzie zmodernizowany

Ponad 3 miliony złotych dostała gmina Buczek na modernizację Stadionu Gminnego. Pieniądze pochodzą, jak informuje samorządowa strona buczek.pl, z Polskiego Ładu. Czas realizacji inwestycji to 24 miesiące, ale może zostać skrócony. W ramach prac przesunięta ma zostać między innymi trybuna, która znajdzie się z drugiej części boiska.

Miejscowy Orkan jak i Tęcza Brodnia będą musiały, przynajmniej na jakiś czas, rozgrywać mecze na innych obiektach. W grę wchodzi, z tego co udało nam się ustalić Bełchatów i Zelów (w przypadku Orkana), a w przypadku Tęczy boisko w Łasku.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ojciec
1 miesiąc temu

A ja napewno wiem ze stadion przygotowali zasiali trawę pracownicy gospodarstwa broweg i trawę tez kupił Weglewski i nie pisz bzdur tęcza pozbierała kamienie

Brodniak
1 miesiąc temu

Ojciec Ty właśnie nic nie wiesz a pleciesz głupoty. Ja natomiast wiem kto? co? robił bo sam w tym uczestniczyłem i dlatego wiem o czym piszę. Owszem Wójt wsparł tą inicjatywę. Co Wam tak ta Tęcza Brodnia nie leży ?

Ojciec
1 miesiąc temu

Do Brudniak a od kiedy to Tęcza budowała to boisko ,bo ja wiem że boisko całe przygotowanie od A do zet robili to pracownicy gospodarstwa Wojta a nie brodnia Wójt dał na siatki okalające drugie boisko a tecza zamontowała i z tego co wiem będzie Orkanan grał

Tokaj
1 miesiąc temu

Do Pol
A o którym GKS-ie piszesz, o tym który grał w II lidze?
Przecież ten klub już nie istnieje. Więc jak może spaść?
Narobił ok 7mln długów które teraz musi spłacić Skarb Państwa.
Widać kilka news’ów Cię ominęło.

Brodniak
1 miesiąc temu

Ratajbuczek pytanie kto to boisko zbudował bo z tego co ja wiem to działacze Tęcza Brodnia pod swoje młodzieżowe drużyny. Druga sprawa to nie masz chyba pojęcia jakie wymogi odnośnie boiska obowiązują w 4 lidze. Pleciesz jak potluczony.