AKTUALNOŚCI
Senior Łódka Cup już po raz trzeci

Najbliższy weekend (24-25 września) na pewno przejdzie do historii polskiego walking futbolu. Oprócz krajowych zespołów w Łodzi pojawią się holenderskie drużyny Gold Stars Heracles (kobiety i mężczyźni) oraz litewski zespół Suduvos Mociutes. Turniej Senior Łódka Cup zostanie rozegrany już po raz trzeci ale po raz pierwszy będą w nim uczestniczyły drużyny zagraniczne.


tomadex wszystko dla kibica

Jestem dumny z faktu, że ten turniej zyskuje coraz większą renomę w kraju i za granicą. Zaczynaliśmy typowo rekreacyjnie. W 2019 roku w grupie kilkunastu przyjaciół i znajomych rywalizowaliśmy o beczkę piwa. Dziś jesteśmy w zupełnie innym miejscu. W zawodach weźmie udział dziewięć zespołów, w tym trzy z Holandii i Litwy. O start w Senior Łódka Cup pytały nas już drużyny z Niemiec, Anglii, Belgii i Czech. Jest niemal pewne, że za rok grono startujących ekip jeszcze się powiększy – mówi promotor walking futbolu w Polsce Jarosław Paradowski.

Drużyny męskie i damskie powalczą o puchary ufundowane przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Mecze odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 12-16, na boisku Akademii Piłkarskiej ŁKS przy ul. Krańcowej 19.

Źródło: Informacja Prasowa

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments