AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na sobotę i niedzielę zaplanowano mecze w grupie trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasie A i Klasie B. Warta II Sieradz, która jest liderem klasy okręgowej, podejmie Słowiana Dworszowice i jest zdecydowanym faworytem spotkania. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek, choć warto pamiętać, że w każdej chwili mogą się pojawić zmiany.


keeza komplety sportowe

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa III
(sobota – 29 października)
14:00 – Warta II Sieradz – Słowian Dworszowice – Tomczyk
14:00 – KS Karsznice – Złoczewia Złoczew – Dariusz Grzelak
14:30 – Tęcza Brodnia – Prosna Wieruszów – Dąbrowski
15:00 – Hetman Rusiec – Jutrzenka Warta – Drużbicki
15:00 – LZS Brąszewice – Piast Błaszki – Paweł Ubycha
15:00 – Czarni Rząśnia – Warta Osjaków – Wawrzyniak
(niedziela – 30 października
12:00 – MLKS Konopnica – Warta Działoszyn – Kulawiecki
14:00 – Sokół Goszczanów – TS Janiszewice – Szczypkowski

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 29 października)
15:00 – GKS Chojne – LKS Kobierzycko – Kozłowski
15:00 – Widawia Widawa – Ekolog Wojsławice – Felcenloben
15:00 – KS Osiek – LKS Socha – Bieniek
(niedziela – 30 października)
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki- Jaga Lututów – Nita
11:00 – LKS Pyszków – UKS Ustków – Felcenloben
14:00 – LKS Zapole – LGKS Charłupia Mała – Janecka
14:00 – GLKS Biała – TS Gruszczyce – Tosoni

Grupa VIII
(sobota – 29 października)
15:00 – Zawisza Pajęczno – LKS Wierzchlas – Tądel
15:00 – Victoria Skomlin – LKS Kiełczygłów – Mariusz Nowak
15:00 – UKS Galewice – LZS Łaszew – Jasiński
(niedziela – 30 października)
12:00 – LZS Młynisko – LZS Krzyworzeka – Nowak
13:00 – KS Radoszewice – GKS Czastary – Jasiński
13:00 – LZS Staw – LKS Masłowice – Goclik
14:00 – Orzeł Wola Wiązowa – GKS Siemkowice – Bieniek
15:00 – Płomień Makowika – KKS Kurów – Holewski

Klasa B
Grupa V
(sobota – 29 października)
15:00 – GLKS Burzenin – MUKS Wróblew – Dankowski
(niedziela – 30 października)
13:00 – LKS Kamienna – GKS Sędziejowice – Natalia Jackowska
13:00 – LKS Kwiatkowice II – LKS Kalinowa – Owczarek
14:00 – KS Rębieskie – Unia Sieradz-Męka – Lenica
14:00 – UKS Wiewiórczyn – Iskra Stolec – Dankowski
14:00 – Piast II Błaszki – LZS Chrząstawa – Piotr Romek
17:00 – Hetman Sieradz – Amatorzy Zapolice – Lenica

Grupa VI
(sobota – 29 października)
14:00 – Zryw Wójcin – LZS Trębaczew – Kryściak
15:00 – Piast Ruda – LZS Wrońsko – Antończyk
(niedziela – 30 października)
13:00 – Orion Olewin – KS Czarnożyły – Śniady
14:00 – Zryw Ożegów – KS Kraszkowice – Golański
14:00 – Centra Walichnowy – LZS Pątnów – Robert Ubycha
14:00 – Prosna Wyszanów – Start Świątkowice – Lewandowski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Janwk
3 miesięcy temu

W tabeli sieradzkiej okręgówki nie ma meczu Goszczanów Janiszewice