ŁKS Łódź zremisował na koniec zgrupowania

W ostatnim meczu podczas zgrupowania w Turcji lider pierwszoligowej tabeli ŁKS Łódź zremisował z FC FK Csikszereda, drugoligowym zespołem z Rumunii 1:1 (1:0). Gola dla drużyny trenera Kazimierza Moskala strzelił Michał Trąbka. W przyszłą niedzielę (12 lutego) ełkaesiacy rozegrają na swoim boisku pierwszy wiosenny mecz I ligi z GKS Tychy.

Pierwsza połowa należała do łodzian, którzy zeszli na przerwę z prowadzeniem 1:0. Gola strzelił w 24. minucie Michał Trąbka. Po zmianie stron Rumuni wyrównali, a sytuację sam na sam z Aleksandrem Bobkiem wykorzystał Richard Jelena. W ostatnim kwadransie ŁKS przycisnął, stworzył sobie kilka podbramkowych sytuacji, ale zabrakło skuteczności.

ŁKS Łódź – FK Csíkszereda 1:1 (1:0)
Bramki: Michał Trąbka 24 – Richard Jelena 76

ŁKS: Bobek – Wszołek (46′ Dankowski), Monsalve (74′ Dąbrowski), Marciniak (61′ Spremo), Koprowski – Mokrzycki (61′ Ochronczuk), Biel (74′ Nowacki), Trąbka, Szeliga (81′ Glapka) – Janczukowicz (74′ Kort), Jurić (61′ Balongo)