AKTUALNOŚCI
AP TMF Tomaszów wygrała w Moszczenicy

W Moszczenicy zawsze będą pamiętać o Romanie Kaźmierczaku, który dla piłki nożnej, szczególnie tej młodzieżowej, zrobił tyle, że nie sposób aż tego wymienić i podsumować. Pamięć znakomitego trenera, wychowawcy młodzieży, strażaka-ochotnika, a także samorządowca uhonorowana została już po raz dziewiąty turniejem, który odbył się w hali jego imienia.


tomadex wszystko dla kibica

W 2023 roku o końcowy triumf rywalizowało sześć drużyn rocznika 2010 i młodszych, które grały systemem każdy z każdym. Wygrał zespół AP TMF Tomaszów wyprzedzając o jeden punkt UKS Gmina Rozprza i o pięć PGE GKS Bełchatów. Na czwartym miejscu uplasowała się Stal Niewiadów, na piątym Włókniarz Moszczenica, a na szóstym Włókniarz Zelów.

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Terkalski z PGE GKS Bełchatów zdobywca 7 goli, a nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Damian Piwowarski z AP TMF Tomaszów Mazowiecki.

Zwycięski zespół zagrał w następującym składzie: Damian Piwowarski, Bartosz Smiechowicz, Jakub Kowalski, Michał Szymańczuk, Hubert Męcina, Dawid Szczepaniak, Franciszek Chaber, Oliwier Kaczor, Oliwier Chula, Filip Rybak. Trenerem jest Piotr Holak.

Organizatorami turnieju byli: Włókniarz Moszczenica oraz Urząd Gminy w Moszczenicy. Patronat nad turniejem objął zaś Łódzki Związek Piłki Nożnej.

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments