AKTUALNOŚCI
Kurs dla kierowników ds. bezpieczeństwa

W niedzielę 26 marca w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej przy ulicy Próchnika 5 w Łodzi odbędzie się kurs dla kandydatów na kierowników do spraw bezpieczeństwa imprez masowych. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11:00. Odpłatne szkolenie Łódzki ZPN zorganizował przy współpracy z warszawskim konsorcjum TS Patrol.

gadzety kibica keeza

 

Kurs będzie przeprowadzony w oparciu o ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych i Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać: kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika, imię ojca oraz numer PESEL należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: dawid@tspatrol.pl. Na tę skrzynkę można również kierować ewentualne pytania dotyczące kursu. Szczegółowych informacji telefonicznie udzieli również Roman Kowalski z TS Patrol (730 001 447).

Przy okazji planowanego kursu przypominamy, że posiadania kierownika do spraw bezpieczeństwa z odpowiednimi uprawnieniami jest jednym z wymogów licencyjnych dla klubów od IV ligi w górę. Kierownik ds. bezpieczeństwa to osoba wyznaczona przez organizatora, reprezentująca go w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy masowej.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments