AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, Klasy A, ale także po raz pierwszy wiosną w jednej z sieradzkich grup Klasy B.  Lider tabeli klasy okręgowej Warta II Sieradz spotka się na wyjeździe z KS Karsznice, natomiast wicelidera ze Złoczewa czeka starcie w Janiszewicach. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek, choć może się ona zmienić.

gadzety kibica keeza

 

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 3.)
(sobota – 25 marca)
13:00 – Czarni Rząśnia – Jutrzenka Warta – Wawrzyniak
15:00 – TS Janiszewice – Złoczewia Złoczew – Felcenloben
15:00 – LZS Brąszewice – Warta Działoszyn – Drużbicki
16:00 – KS Karsznice – Warta II Sieradz – Szczypkowski
15:00 – Tęcza Brodnia – Hetman Rusiec – Janecka
16:00 – Warta Osjaków – Prosna Wieruszów – Kulawiecki
(niedziela – 26 marca)
15:00 – Sokół Goszczanów – Słowian Dworszowice – Majkowski
16:00 – Piast Błaszki – MLKS Konopnica – Tomczyk

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 25 marca)
15:00 – KS Osiek – LKS Kobierzycko – Tosoni
16:00 – Widawia Widawa – LGKS Charłupia Mała – Badziak
(niedziela – 26 marca)
11:00 – LKS Pyszków – Jaga Lututów – Dankowski
14:00 – LKS Zapole – Inter Sieradz-Woźniki – Kozłowski
15:00 – GKS Chojne – GLKS Biała – Paweł Ubycha
16:00 – TS Gruszczyce – Ekolog Wojsławice – Badziak
16:00 – LKS Socha – UKS Ustków – Nowacki

Grupa VIII
(sobota – 25 marca)
15:00 – Zawisza Pajęczno – KS Radoszewice – Nita
(niedziela – 26 marca)
11:00 – LKS Masłowice – LKS Wierzchlas – Mariusz Nowak
11:00 – LZS Staw – GKS Czastary – Paweł Ubycha
11:00 – Victoria Skomlin – GKS Siemkowice – Tosoni
13:00 – LZS Łaszew – KKS Kurów – Bieniek
14:00 – Orzeł Wola Wiązowa – LKS Kiełczygłów – Felcenloben
15:00 – Płomień Makowiska – LZS Młynisko – Tądel
15:00 – UKS Galewice – LZS Krzyworzeka – Śniady

Klasa B
Grupa V
(sobota – 25 marca)
15:00 – GLKS Burzenin – GKS Sędziejowice – Lewandowski
16:00 – Piast II Błaszki – UKS Wiewiórczyn – Robert Ubycha
(niedziela – 26 marca)
11:00 – MUKS Wróblew – LKS Kalin0wa – Kulawiecki
14:00 – LKS Kamienna – KS Rębieskie – Owczarek
14:00 – Unia Sieradz-Męka – Amatorzy Zapolice – Dankowski
15:00 – LKS Kwiatkowice II – Iskra Stolec – Duraj
17:00 – Hetman Sieradz – LZS Chrząstawa – Jackowska

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments